chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра в Україні до +28, місцями гроза і град

04 червня 2015 о 19:27

Завтра, 5 червня, в Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +11...+13 градусів, удень +22...+24 градуси, повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7...+13 градусів, удень +20...+25 градусів.

На півночі мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +8...+13 градусів, удень +21...+26 градусів.

У центрі мінлива хмарність, без опадів, тільки вночі в Полтавській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях місцями невеликий короткочасний дощ, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +9...+15 градусів, удень +21...+26 градусів.

На сході мінлива хмарність, короткочасний дощ, місцями гроза, в окремих районах град, вітер північно-східний, 5-10 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +12...+17 градусів, удень +21...+27 градусів.

На півдні мінлива хмарність, короткочасний дощ, місцями грози, в окремих районах град, вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +13...+19 градусів, удень +23...+28 градусів.

 

Джерело: Сегодня
Розділи: Суспільство

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі