chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Захистимо Софію Київську»

Дата події:26 лютого 2011 о 13:00
Місце події:Київ, вул. О.Гончара, 17-23
Більше про подію:

У центрі Києва, поблизу заповідника «Софія Київська», який перебуває під охороною ЮНЕСКО, забудовники зводять багатоповерховий комплекс зі стоянками.

Незаконне будівництво може привести до виключення Національного заповідника «Софія Киівська» зі Списку Всесвітнього спадку ЮНЕСКО. Відповідне попередження вже є.

Учасники акції планують демонтувати незаконно встановлений будівельний паркан.

Організатори очікують на акції пані Ганну Герман, яка 23 січня заявила, що братиме участь в акціях на захист Києва від вандалів.

Організатори акції:

  • ГО Блок соціального партнерства «Порядок і Достаток»,
  • ВГО «Коаліція учасників Помарнчевої революції»,
  • місцева громада.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі