chrome firefox opera safari iexplorer

Акустичний концерт талановитих музичних проектів «Сонцесвіт» та «Колір Ночі»

Дата події:03 жовтня 2012 о 18:30
Місце події:Київ, клуб «Прайм» що на Подолі (Кудрявський узвіз, 5-б)
Більше про подію:

В середу, 3 жовтня о 18.30 в клубі «Прайм», що на Подолі, відбудеться акустичний концерт талановитих музичних проектів «Сонцесвіт» та «Колір Ночі».

Про це повідомляють музиканти.

Як зазначає автор проекту «Сонцесвіт» Іван Лузан, він виступить зі своїм братом, гітаристом Миколою Лузаном. Програма їх виступу коливатиметься в межах 90 хвилин.

Фронтмен гурту «Колір Ночі» заграє на сцені клубу першим. Михайло Бойко зазначив, що виступ справді довгоочікуваний: «Гурти є, на мою думку, значною мірою різножанровими, що задовольнить різну аудиторію. Але нас єднає виконання пісень виключно українською мовою».

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі