chrome firefox opera safari iexplorer

Авторський екскурс "А було ж колись і таке... "

Дата події:10 січня 2015 о 18:00
Місце події:Київ, Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

Колись, давно, по Другій Світовій війні, коли Павло Тичина вселився в своє помешкання, яке тепер стало музеєм, в квартирі іноді вимикалося світло. І тоді поетові доводилося ходити по квартирі з каганцем, тихо прочиняючи двері та обережно продячи повз стопки з книгами, щоб, бува, не зачепити їх.

Таке було 70 років тому. Тепер, у 2014—2015 роках #МузейТичини ексклюзивно започаткував постійні вечірні екскурси з каганцями, щоб не лише передати атмосферу помешкання того часу, а й мати нагоду розповісти відвідувачам про небезпеки, перетороги, загрози, які переслідували Павла Тичини вподовж усього життя.

І от, починаючи 2015 рій, ми пропонуємо відвідувачам такі імпрези. Перший в цьому році екскурс відбудеться 10 січня о 18.00.

Вартість квитка — 75,00 грн. Попереднє викуплення квитків — бажане, бо група не може перевищувати 10 осіб. При відвіданні цього екскурсу діє опція «Вигідна пропозиція». Вона полягає в тому, що, придбавши квиток вартістю 100,00 грн, ним або може скористатися дві людини на один екскурс, або одна людина може відвідати два різних авторських екскурси.

Наступний такий екскурс - 16 січня о 18.30.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі