chrome firefox opera safari iexplorer

Авторський екскурс "А було ж колись і таке... "

Дата події:10 січня 2015 о 18:00
Місце події:Київ, Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

Колись, давно, по Другій Світовій війні, коли Павло Тичина вселився в своє помешкання, яке тепер стало музеєм, в квартирі іноді вимикалося світло. І тоді поетові доводилося ходити по квартирі з каганцем, тихо прочиняючи двері та обережно продячи повз стопки з книгами, щоб, бува, не зачепити їх.

Таке було 70 років тому. Тепер, у 2014—2015 роках #МузейТичини ексклюзивно започаткував постійні вечірні екскурси з каганцями, щоб не лише передати атмосферу помешкання того часу, а й мати нагоду розповісти відвідувачам про небезпеки, перетороги, загрози, які переслідували Павла Тичини вподовж усього життя.

І от, починаючи 2015 рій, ми пропонуємо відвідувачам такі імпрези. Перший в цьому році екскурс відбудеться 10 січня о 18.00.

Вартість квитка — 75,00 грн. Попереднє викуплення квитків — бажане, бо група не може перевищувати 10 осіб. При відвіданні цього екскурсу діє опція «Вигідна пропозиція». Вона полягає в тому, що, придбавши квиток вартістю 100,00 грн, ним або може скористатися дві людини на один екскурс, або одна людина може відвідати два різних авторських екскурси.

Наступний такий екскурс - 16 січня о 18.30.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути