chrome firefox opera safari iexplorer

Авторський концерт Леоніда Грабовського

Дата події:05 грудня 2013 о 15:00
Місце події:Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва
Більше про подію:

5 грудня 2013 року о 15.00 у конференц-залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України в рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї» відбудеться презентація документів особового фонду та авторський концерт сучасного видатного композитора Леоніда Грабовського.

Під час урочистої передачі документів виступлять: Леонід Грабовський, директор ЦДАМЛМ України Олена Кульчий, диригент Валерій Матюхін, композитори Олександр Щетинський, Алла Загайкевич, піаніст Євген Громов, доктор мистецтвознавства, професор Богдан Сюта та інші відомі митці.

У програмі концерту – п’ять творів Леоніда Грабовського у виконанні відомих музикантів: Інни Галатенко, Євгенія Громова, Максима Коломійця, Тамари Ходакової та артистів Національного ансамблю солістів «Київська камерата», художнього керівника і головного диригента ансамблю Валерія Матюхіна.

5-12

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути