chrome firefox opera safari iexplorer

Благодійний бал-маскарад, Львів

Дата події:10 лютого 2011 о 18:30
Місце події:м. Львів, Львівський будинок вчених (вул. Листопадового чину, 6).
Більше про подію:

У Львові 10 лютого відбудеться благодійний бал-маскарад. Зібрані кошти призначені на встановлення іконостасу та розпису каплиці в Українському католицькому університеті.

Під час балу на гостей свята чекає танцювальна програма під музику симфонічного оркестру «Віртуози Львова».

Також шоу-програма у виконанні Вокальної формації «Пікардійська Терція», сценічні постановки театру «Арт-Рай», вокальний дует «SwallowS», арія у виконанні Любові Таран, французькі романси у виконанні Ілони Шевченко та ліричні пісні Ангеліни Буковської.

Окрім того, під час свята будуть проходити показові виступи фіналістів чемпіонату України зі спортивного бального танцю від спортивно-танцювального клубу «Фокстрот» та майстер-клас з бальних та класичних танців від танцювальної школи «Dancing City».

Як повідомляють організатори, dress-code балу — маска та вечірній одяг.

Організатором балу є Рада студентів Українського католицького університету за підтримки Львівської міської ради.

Джерело: zaxid.net

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути