chrome firefox opera safari iexplorer

Благодійний бал-маскарад, Львів

Дата події:10 лютого 2011 о 18:30
Місце події:м. Львів, Львівський будинок вчених (вул. Листопадового чину, 6).
Більше про подію:

У Львові 10 лютого відбудеться благодійний бал-маскарад. Зібрані кошти призначені на встановлення іконостасу та розпису каплиці в Українському католицькому університеті.

Під час балу на гостей свята чекає танцювальна програма під музику симфонічного оркестру «Віртуози Львова».

Також шоу-програма у виконанні Вокальної формації «Пікардійська Терція», сценічні постановки театру «Арт-Рай», вокальний дует «SwallowS», арія у виконанні Любові Таран, французькі романси у виконанні Ілони Шевченко та ліричні пісні Ангеліни Буковської.

Окрім того, під час свята будуть проходити показові виступи фіналістів чемпіонату України зі спортивного бального танцю від спортивно-танцювального клубу «Фокстрот» та майстер-клас з бальних та класичних танців від танцювальної школи «Dancing City».

Як повідомляють організатори, dress-code балу — маска та вечірній одяг.

Організатором балу є Рада студентів Українського католицького університету за підтримки Львівської міської ради.

Джерело: zaxid.net

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі