chrome firefox opera safari iexplorer

Чайна зустріч «Чякай 2012»

Дата події:19 травня 2012 о 10:00
Місце події:Київ, ботанічний сад імені Фоміна
Більше про подію:

Українська школа тяною спільно з Українсько-Японським Центром проведуть у ботанічному саду імені Фоміна весняну чайну зустріч «Чякай 2012».

Як повідомляють організатори, чякай (у перекладі з японської «чайна зустріч») – це зустріч для душі, під час якої у гостей є можливість насолодитися не лише запашним зеленим чаєм та вишуканими японськими солодощами, а й витонченою бесідою з господарем.

З нагоди «Євро-2012» цьогорічний Чякай також вирішили присвятити різноманітним іграм Японії. Гості матимуть нагоду познайомитися не тільки з суто чайними, а й з іншими традиційними іграми.

А також взяти участь у справжньому японському чайному дійстві,скуштувати традиційні японські чайні солодощі та випити рідкісного в Україні чаю матчя, самостійно приготувати чай та дізнатись про східні інтелектуальні ігри, такі як Ґо та Сьоґі.

Програма заходу:

1. Демонстрація японської чайної церемонії. Лекція. Пригощання чаєм матчя та традиційними японськими солодощами вагасі.

2. Самостійно приготування чаю і пригощання ним.

3. Ознайомлення з правилами гри Ґо та Сьоґі та проба своїх сил у грі з іншими гостями.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі