chrome firefox opera safari iexplorer

Чайна зустріч «Чякай 2012»

Дата події:19 травня 2012 о 10:00
Місце події:Київ, ботанічний сад імені Фоміна
Більше про подію:

Українська школа тяною спільно з Українсько-Японським Центром проведуть у ботанічному саду імені Фоміна весняну чайну зустріч «Чякай 2012».

Як повідомляють організатори, чякай (у перекладі з японської «чайна зустріч») – це зустріч для душі, під час якої у гостей є можливість насолодитися не лише запашним зеленим чаєм та вишуканими японськими солодощами, а й витонченою бесідою з господарем.

З нагоди «Євро-2012» цьогорічний Чякай також вирішили присвятити різноманітним іграм Японії. Гості матимуть нагоду познайомитися не тільки з суто чайними, а й з іншими традиційними іграми.

А також взяти участь у справжньому японському чайному дійстві,скуштувати традиційні японські чайні солодощі та випити рідкісного в Україні чаю матчя, самостійно приготувати чай та дізнатись про східні інтелектуальні ігри, такі як Ґо та Сьоґі.

Програма заходу:

1. Демонстрація японської чайної церемонії. Лекція. Пригощання чаєм матчя та традиційними японськими солодощами вагасі.

2. Самостійно приготування чаю і пригощання ним.

3. Ознайомлення з правилами гри Ґо та Сьоґі та проба своїх сил у грі з іншими гостями.

23 вересня

Інші дати
Народився Аркадій Казка
(1890, м. Седнів, тепер Чернігівської обл. - 1929) - український поет, педагог. Підготував до друку збірку "Lamentabile", яка так і не побачила світ. 1989 р. вийшла книжка "васильки". Автор вінка сонетів, одного з перших в Україні.
Розгорнути
Народився Володимир Кубійович
(1900 – 1985), український історик, етнограф, географ, енциклопедист, видавець. Громадсько-політичний діяч, організатор видання та головний редактор «Енциклопедії українознавства» (1955 – 1984) та «Географія українських та сумежних земель».
Розгорнути
Народилась Соломія Крушельницька
(1872 - 1952) – відома українська оперна співачка, педагог. Ще за життя Соломія Крушельницька була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, Вагнерівська примадонна" ХХ століття.
"Найпрекрасніша і найчарівніша Батерфляй" Джакомо Пуччіні
Розгорнути