chrome firefox opera safari iexplorer

Дитяче свято на Миколая на Мамаєвій Слободі

Дата події:19 грудня 2010
Місце події:Київ, вул. М.Донця, 2
Більше про подію:

На Миколая, під благовіст церковних дзвонів Ставропігійної козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці, 19 грудня 2010 року о 12-00 на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» ,в рамках Третьої Зимової «Країни Мрій Різдвяної» розпочнеться свято для дітей.

Під час концертної програми за участі українських козаків та дитячих колективів «Райгородок», «Яворина», «Правиця» дітей особисто вітатимуть Святий Миколай та співак Олег Скрипка. Під час свята діти зможуть погрітись біля вогнищ, скуштувати гарячого чаю з чебрецю, з`їсти печатних медових пряників, спечених у хатній печі, що у резиденції Святого Миколая; покататись на крижаній ковзанці або гойдалці, або ж покататись спільно з козаками на запряжених кіньми санях чи возі; взяти участь у різноманітних дитячих забавках та іграх.

Всі охочі також зможуть відвідати резиденцію Святого Миколая, що в хаті Титаря, поруч із козацькою церквою.
Ласкаво просимо на свято Миколая до витоку річки Либідь в козацьке селище «Мамаєва Слобода»!

Джерело: mamajeva-sloboda.ua

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути