chrome firefox opera safari iexplorer

Дитяче свято на Миколая на Мамаєвій Слободі

Дата події:19 грудня 2010
Місце події:Київ, вул. М.Донця, 2
Більше про подію:

На Миколая, під благовіст церковних дзвонів Ставропігійної козацької церкви Покрова Пресвятої Богородиці, 19 грудня 2010 року о 12-00 на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» ,в рамках Третьої Зимової «Країни Мрій Різдвяної» розпочнеться свято для дітей.

Під час концертної програми за участі українських козаків та дитячих колективів «Райгородок», «Яворина», «Правиця» дітей особисто вітатимуть Святий Миколай та співак Олег Скрипка. Під час свята діти зможуть погрітись біля вогнищ, скуштувати гарячого чаю з чебрецю, з`їсти печатних медових пряників, спечених у хатній печі, що у резиденції Святого Миколая; покататись на крижаній ковзанці або гойдалці, або ж покататись спільно з козаками на запряжених кіньми санях чи возі; взяти участь у різноманітних дитячих забавках та іграх.

Всі охочі також зможуть відвідати резиденцію Святого Миколая, що в хаті Титаря, поруч із козацькою церквою.
Ласкаво просимо на свято Миколая до витоку річки Либідь в козацьке селище «Мамаєва Слобода»!

Джерело: mamajeva-sloboda.ua

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути