chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Червене вино»

Дата події:14-16 січня 2011 р.
Місце події:м. Мукачево, Закарпатська область
Більше про подію:

Програма фестивалю вина:

14 січня: Урочисте відкриття Мукачівського традиційного фестивалю-конкурсу «Червене вино».м. Мукачево, площа Миру, початок о 13.00

15 cічня: радощі

16 січня: Підведення підсумків фестивалю-конкурсу «Червене вино» та нагородження переможців./площа Миру, біля МБК/, початок о 14.00

Як доїхати до м. Мукачево: найкраще дістатисям.Мукачво потягом зі Києва до Мукачево, або зі ст. Львів електричкою о 7-й ранку “Львів – Мукачево”.

Джерело: festyvali.org.ua

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі