chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Гості Стародавнього Києва XV століття»

Дата події:21-23 вересня 2012 р.
Місце події:«Парк Київська Русь»
Більше про подію:

21-23 вересня світло романтичної епохи Відродження осяє Древній Київ, а висока західноєвропейська знать відвідає Київську Русь.

Спадкоємці аристократичних династій, титуловані вельможі, високе духовенство, лицарі та їхні дами серця займуть місця не в королівському палаці, а на князівській трибуні. У «Парку Київська Русь» зустрінуться доба відваги і сили духу з добою гармонії і краси – під час мега-фестивалю «Гості Стародавнього Києва XV століття».

Більше 300 учасників клубів історичної реконструкції візьмуть участь у відтворенні атмосфери XV століття. На фестиваль завітають учасники з України, Росії, Білорусі, Латвії, країн Західної Європи. 

Сміливі лицарі присвятять прекрасним дамам не лише ліричні сонети, а й перемоги, які виборюватимуть у напружених поєдинках. Глядачі ж зможуть пересвідчитись у високій військовій майстерності володарів меча і списа: від карбування кроку в строю до схрещення клинків у боях. Також гості фестивалю відчують запал справжнього штурму фортеці, в якому буде задіяна осадова техніка. Підкорені мужністю й вірністю лицарів, придворні дами у свою чергу віддячать їм граційними па. Продемонструє середньовічні танці та проведе майстер-класи з них студія «Джойссанс».

Окрім того, у рамках фестивалю відбудеться виставка шоломів та щитів, фотовиставка на тему реконструкції XV століття та конкурс костюмів, у якому буде представлена військова і громадянська середньовічна мода. Таке вбрання не залишить байдужими тих, хто цінує стильний одяг, а можливо, й надихне на власні творчі пошуки у сфері моди.

Серця відвідувачів Парку полонять середньовічні музичні композиції ансамблів «Avis Dei» та «Кантика-Гальярда» з Росії, а також трюки у виконанні членів Ліги каскадерів України. 

Під час фестивалю відвідувачі Парку матимуть унікальну можливість спостерігати за життям справжнього середньовічного табору. Працюватиме ярмарок майстрів, які влаштують майстер-класи з найрізноманітніших ремесел та перформанси для гостей свята.

А незабутнє нічне вогняне шоу запалить в них енергію двох епох, які сплетуться на мега-фестивалі «Гості Стародавнього Києва XV століття».

Захід відбувається за підтримки Міжпарламентської Асамблеї країн-учасниць СНД та Київської обласної державної адміністрації.

Нагадуємо, що для студентів та пенсіонерів діють знижки, а для дітей дошкільного та шкільного віку вхід безкоштовний у рамках Всеукраїнської дитячої благодійної акції «Новий Древній Київ». 

«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами, які щопівгодини відправляються від станції м. Видубичі, або власним транспортом.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути