chrome firefox opera safari iexplorer

У «Парку Київська Русь» підготували колекцію етноодягу

21 квітня 2011 о 15:30

У Центрі культури та історії Давньої Русі «Парк Київська Русь» до нового сезону підготували колекцію чоловічого і жіночого одягу та аксесуарів в етнічному стилі для повсякдень.

Як повідомили у прес-службі «Парку Київська Русь», колекцію презентують на відкритті фестивального сезону 30 квітня, а показ мод влаштують на День Києва.

«Минулого року перевдягання у костюми епохи Давньої Русі серед наших відвідувачів було надзвичайно популярним. Чоловіки виявилися неабиякими прихильниками моди стародавнього Києва – із ентузіазмом купували сорочки. Ми побачили попит. І вирішили створити одяг, який можна носити і в повсякденному житті», — розповідає дизайнер «Парку Київська Русь» Ніна РЄДКОВА.

За словами автора колекції, одяг створено з натурального льону. Кольорова гамма: червоний, бежевий, зелений, синій.

Також розроблено серію аксесуарів: сумки і пояси з льону – роботи з використанням мотивів Київської Русі. Крім того, колекцію доповнюють вироби зі шкіри.

«Думаємо, буде чимало охочих їх придбати – гарний сувенір зі стародавнього Києва», — каже Н.РЄДКОВА.

Також, як і минулого року, можна буде придбати і замовити класичний етнічний одяг і театральні костюми, додають у «Парку».

Цього року у «Парку Київська Русь» відбудеться п’ять масштабних історичних фестивалів, які зберуть учасників з України, Білорусі, Росії, Скандинавії, Польщі, Франції.

 

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути