chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Гості Стародавнього Києва»

Дата події:25-26 вересня 2010 року
Місце події:"Парк Київська Русь", що знаходиться у с. Копачів, Обухівського району, Київської області (34 км від Києва).
Більше про подію:

25-26 вересня в столицю Київської Русі з'їдуться імениті гості з середньовічної Західної Європи. На два дні прадавню столицю наводнять шляхетні лицарі зі своїми зброєносцями та шляхетні дами, а також прості жителі середньовічних міст.

Протягом двох днів лицарі будуть змагатись за всіма правилами лицарського кодексу честі та бенкетувати за канонами високого середньовіччя. Глядачів чекають захоплюючі середньовічні баталії та двобої за даму серця, блиск облажункыв та зброї, а також знайомство з середньовічними артистами. Справжні середньовічні вуличні театри розгорнуть перед вами строкату палітру своїх вистав – веселі блазні, захоплюючі трюки акробатів, виступи танцюристів.

У програмі:

— масові битви клубів історичної реконструкції ХV століття;
— лицарські турніри;
— турніри зі стрільбі з традиційного лука та арбалета;
— майстер-класи з середньовічних танців;
— ярмарок майстрів;
— покази етномоди та історичного костюма

Подробиці на сайті http://www.parkkyivrus.com

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути