chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Гості Стародавнього Києва»

Дата події:25-26 вересня 2010 року
Місце події:"Парк Київська Русь", що знаходиться у с. Копачів, Обухівського району, Київської області (34 км від Києва).
Більше про подію:

25-26 вересня в столицю Київської Русі з'їдуться імениті гості з середньовічної Західної Європи. На два дні прадавню столицю наводнять шляхетні лицарі зі своїми зброєносцями та шляхетні дами, а також прості жителі середньовічних міст.

Протягом двох днів лицарі будуть змагатись за всіма правилами лицарського кодексу честі та бенкетувати за канонами високого середньовіччя. Глядачів чекають захоплюючі середньовічні баталії та двобої за даму серця, блиск облажункыв та зброї, а також знайомство з середньовічними артистами. Справжні середньовічні вуличні театри розгорнуть перед вами строкату палітру своїх вистав – веселі блазні, захоплюючі трюки акробатів, виступи танцюристів.

У програмі:

— масові битви клубів історичної реконструкції ХV століття;
— лицарські турніри;
— турніри зі стрільбі з традиційного лука та арбалета;
— майстер-класи з середньовічних танців;
— ярмарок майстрів;
— покази етномоди та історичного костюма

Подробиці на сайті http://www.parkkyivrus.com

26 серпня

Інші дати
Олександр Анохін
1882 –  – лікар, розробив систему фізичного виховання в школах, яку виклав у праці «Природна система фізичних вправ. Руська система гімнастики». Перший власник офіційного диплома «Тренер з важкої атлетики» (1908). Голова оргкомітету І Російської олімпіади (1913 р., м. Київ).
Розгорнути
25 серпня відзначають:
  • День авіації України.
Розгорнути
Народився Василь Юрчак
(1876, м. Скали, Тернопільська область – 1914) – визначний драматичний актор галицької сцени кінця 19 – початку 20 ст.
«Хто має від Бога дар і не користується ним — злодій є.» (Данило Туптало)
Розгорнути
Народився Дмитро Дяченко
(1887 – 1942) – український архітектор, майстер необароко, один із засновників українського стилю. Серед його робіт - комплекс Української сільськогосподраської академії, корпуси інститутів ветеринарії, тваринництва, Торговельної академії в Києві.
Розгорнути