chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Гості Стародавнього Києва»

Дата події:25-26 вересня 2010 року
Місце події:"Парк Київська Русь", що знаходиться у с. Копачів, Обухівського району, Київської області (34 км від Києва).
Більше про подію:

25-26 вересня в столицю Київської Русі з'їдуться імениті гості з середньовічної Західної Європи. На два дні прадавню столицю наводнять шляхетні лицарі зі своїми зброєносцями та шляхетні дами, а також прості жителі середньовічних міст.

Протягом двох днів лицарі будуть змагатись за всіма правилами лицарського кодексу честі та бенкетувати за канонами високого середньовіччя. Глядачів чекають захоплюючі середньовічні баталії та двобої за даму серця, блиск облажункыв та зброї, а також знайомство з середньовічними артистами. Справжні середньовічні вуличні театри розгорнуть перед вами строкату палітру своїх вистав – веселі блазні, захоплюючі трюки акробатів, виступи танцюристів.

У програмі:

— масові битви клубів історичної реконструкції ХV століття;
— лицарські турніри;
— турніри зі стрільбі з традиційного лука та арбалета;
— майстер-класи з середньовічних танців;
— ярмарок майстрів;
— покази етномоди та історичного костюма

Подробиці на сайті http://www.parkkyivrus.com

22 вересня

Інші дати
Народився Олександр Потебня
(1835 – 1891), український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч. Основоположник т. з. психологічного напряму в слов’янському мовознавстві. Автор праць із загального мовознавства, фонетики, наголосу, граматики, семантики, етимології, діалектології, теорії словесності, фольклору, етнографії, досліджень про походження мови, взаємозв’язок мови та мислення тощо.
«Ідея національності здатна сприяти людському поступові, якщо вона стверджує взаємоповагу права народів на самостійне існування та розвиток; коли ж через цю ідею стверджують зверхність однієї спільноти над іншою, то вона набуває реакційного смислу» (О.Потебня).
Розгорнути