chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Гості Стародавнього Києва»

Дата події:25-26 вересня 2010 року
Місце події:"Парк Київська Русь", що знаходиться у с. Копачів, Обухівського району, Київської області (34 км від Києва).
Більше про подію:

25-26 вересня в столицю Київської Русі з'їдуться імениті гості з середньовічної Західної Європи. На два дні прадавню столицю наводнять шляхетні лицарі зі своїми зброєносцями та шляхетні дами, а також прості жителі середньовічних міст.

Протягом двох днів лицарі будуть змагатись за всіма правилами лицарського кодексу честі та бенкетувати за канонами високого середньовіччя. Глядачів чекають захоплюючі середньовічні баталії та двобої за даму серця, блиск облажункыв та зброї, а також знайомство з середньовічними артистами. Справжні середньовічні вуличні театри розгорнуть перед вами строкату палітру своїх вистав – веселі блазні, захоплюючі трюки акробатів, виступи танцюристів.

У програмі:

— масові битви клубів історичної реконструкції ХV століття;
— лицарські турніри;
— турніри зі стрільбі з традиційного лука та арбалета;
— майстер-класи з середньовічних танців;
— ярмарок майстрів;
— покази етномоди та історичного костюма

Подробиці на сайті http://www.parkkyivrus.com

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі