chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Гості Стародавнього Києва»

Дата події:25-26 вересня 2010 року
Місце події:"Парк Київська Русь", що знаходиться у с. Копачів, Обухівського району, Київської області (34 км від Києва).
Більше про подію:

25-26 вересня в столицю Київської Русі з'їдуться імениті гості з середньовічної Західної Європи. На два дні прадавню столицю наводнять шляхетні лицарі зі своїми зброєносцями та шляхетні дами, а також прості жителі середньовічних міст.

Протягом двох днів лицарі будуть змагатись за всіма правилами лицарського кодексу честі та бенкетувати за канонами високого середньовіччя. Глядачів чекають захоплюючі середньовічні баталії та двобої за даму серця, блиск облажункыв та зброї, а також знайомство з середньовічними артистами. Справжні середньовічні вуличні театри розгорнуть перед вами строкату палітру своїх вистав – веселі блазні, захоплюючі трюки акробатів, виступи танцюристів.

У програмі:

— масові битви клубів історичної реконструкції ХV століття;
— лицарські турніри;
— турніри зі стрільбі з традиційного лука та арбалета;
— майстер-класи з середньовічних танців;
— ярмарок майстрів;
— покази етномоди та історичного костюма

Подробиці на сайті http://www.parkkyivrus.com

17 червня

Інші дати
Народився Валентин Бичко
(1912, м.Харків  - 1994) - український поет, перекладач. Автор багатьох книг для дітей, а також  лібрето опер «Перекоп» і «Гайдамаки».
Є книг багато – радісних, печальних. Товстих, тонких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, І звуть її по-простому – Буквар. Із нього слів не вируба сокира, Це маленятам кращий в світі дар, І мова в нім – легка, співуча, щира, Дитячі душі гріє він – Буквар. (Валентин Бичко)
Розгорнути
Народився Володимир Ладижець
(1924, с. Харківці Хмельницької обл. - 1991) - український письменник, журналіст, видавець. Автор повістей, оповідань, романів, публіцистики, збірок віршів для дітей "Ластівки з Карпат", "Орлиний дім" та ін.
Розгорнути