chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль ірландського кіно IRISHFEST

Дата події:17-23 березня 2011 р.
Місце події:Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Львів, Вінниця
Більше про подію:

Фестиваль представить сучасні ірландські фільми, різні за жанрами та тематикою, що отримали міжнародні нагороди.

Цього року фестиваль розпочинається в день Святого Патрика, 17-го березня, показом номінанта на Оскар, мультиплікаційного фільму «Таємниця кельтів». Цей чудовий анімаційний фільм для всієї сім’ї перенесе вас до химерного багатогранного світу кельтської міфології.

Також ви зможете побачити культову ірландську комедію-трилер «Щедрість Пер’є», та драму про події конфлікту у Північній Ірландії «П’ять хвилин раю» з Ліамом Нісоном у головній ролі.

Документальне ірландське кіно буде представлене на фестивалі пронизливим фільмом «Його та її» – це оповідь 70 жінок різного віку про життя, любов і сім`ю, та захоплюючою пригодницькою розповіддю про сучасних серферів – «Вершники хвиль».

Додасть доброго настрою фільм «32А» про життя дівчат з католицької школи, їхню першу любов, перші переживання та перший бюстгальтер розміру 32А.

У програмі короткометражного кіно буде представлено 6 стрічок, що отримали чимало нагород на Міжнародному кінофестивалі в Дубліні.

Докладніше про фільми фестивалю – дивіться тут.

Зокрема, фестиваль відбудеться в таких містах:

  • Київ – кінотеатри «Київ» та «Жовтень»;
  • Одеса – кінотеатр «U-Cinema»;
  • Харків – кінотеатр «Боммер»;
  • Донецьк – кінотеатр «Кінопалац-Звездочка»;
  • Львів – кінотеатр «Кінопалац»;
  • Вінниця – кінотеатр «Родина».
Джерело: УНІАН

17 липня

Інші дати
Микола Миклухо-Маклай
1846 – російський мандрівник українського походження, антрополог, етнограф, географ, гуманіст. Дослідник, що став «каарам-тамо» (людиною з Місяця) для багатьох тубільців і науковим авторитетом для освічених європейців.
Розгорнути
Народилася Олена Пчілка (Косач Ольга Петрівна)
(1849, м. Гадяч, Полтавська область – 1930), українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
“Українська течія – се було наше природне оточення... Щодо пісень українських, то не знаю, чи ще в якомусь панському домі співано їх так багато, як у нас”. (Олена Пчілка)
Розгорнути
Народився Філарет Колесса
(1871, с. Піщани, Львівська область - 1947) – українського композитора, фольклориста, літературознавця, основоположника українського етнографічного музикознавства.  
Розгорнути