chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль ірландського кіно IRISHFEST

Дата події:17-23 березня 2011 р.
Місце події:Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Львів, Вінниця
Більше про подію:

Фестиваль представить сучасні ірландські фільми, різні за жанрами та тематикою, що отримали міжнародні нагороди.

Цього року фестиваль розпочинається в день Святого Патрика, 17-го березня, показом номінанта на Оскар, мультиплікаційного фільму «Таємниця кельтів». Цей чудовий анімаційний фільм для всієї сім’ї перенесе вас до химерного багатогранного світу кельтської міфології.

Також ви зможете побачити культову ірландську комедію-трилер «Щедрість Пер’є», та драму про події конфлікту у Північній Ірландії «П’ять хвилин раю» з Ліамом Нісоном у головній ролі.

Документальне ірландське кіно буде представлене на фестивалі пронизливим фільмом «Його та її» – це оповідь 70 жінок різного віку про життя, любов і сім`ю, та захоплюючою пригодницькою розповіддю про сучасних серферів – «Вершники хвиль».

Додасть доброго настрою фільм «32А» про життя дівчат з католицької школи, їхню першу любов, перші переживання та перший бюстгальтер розміру 32А.

У програмі короткометражного кіно буде представлено 6 стрічок, що отримали чимало нагород на Міжнародному кінофестивалі в Дубліні.

Докладніше про фільми фестивалю – дивіться тут.

Зокрема, фестиваль відбудеться в таких містах:

  • Київ – кінотеатри «Київ» та «Жовтень»;
  • Одеса – кінотеатр «U-Cinema»;
  • Харків – кінотеатр «Боммер»;
  • Донецьк – кінотеатр «Кінопалац-Звездочка»;
  • Львів – кінотеатр «Кінопалац»;
  • Вінниця – кінотеатр «Родина».
Джерело: УНІАН

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути