chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль ірландського кіно IRISHFEST

Дата події:17-23 березня 2011 р.
Місце події:Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Львів, Вінниця
Більше про подію:

Фестиваль представить сучасні ірландські фільми, різні за жанрами та тематикою, що отримали міжнародні нагороди.

Цього року фестиваль розпочинається в день Святого Патрика, 17-го березня, показом номінанта на Оскар, мультиплікаційного фільму «Таємниця кельтів». Цей чудовий анімаційний фільм для всієї сім’ї перенесе вас до химерного багатогранного світу кельтської міфології.

Також ви зможете побачити культову ірландську комедію-трилер «Щедрість Пер’є», та драму про події конфлікту у Північній Ірландії «П’ять хвилин раю» з Ліамом Нісоном у головній ролі.

Документальне ірландське кіно буде представлене на фестивалі пронизливим фільмом «Його та її» – це оповідь 70 жінок різного віку про життя, любов і сім`ю, та захоплюючою пригодницькою розповіддю про сучасних серферів – «Вершники хвиль».

Додасть доброго настрою фільм «32А» про життя дівчат з католицької школи, їхню першу любов, перші переживання та перший бюстгальтер розміру 32А.

У програмі короткометражного кіно буде представлено 6 стрічок, що отримали чимало нагород на Міжнародному кінофестивалі в Дубліні.

Докладніше про фільми фестивалю – дивіться тут.

Зокрема, фестиваль відбудеться в таких містах:

  • Київ – кінотеатри «Київ» та «Жовтень»;
  • Одеса – кінотеатр «U-Cinema»;
  • Харків – кінотеатр «Боммер»;
  • Донецьк – кінотеатр «Кінопалац-Звездочка»;
  • Львів – кінотеатр «Кінопалац»;
  • Вінниця – кінотеатр «Родина».
Джерело: УНІАН

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі