chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця» 2011

Дата події:18-19 червня 2011 р.
Місце події: м. Тростянець, Сумська обл.
Більше про подію:

«Стара фортеця 2011» — це фестиваль історичної реконструкції, що пройде 18-19 червня 2011 року в Тростянці. Протягом дводенного турніру з історичного фехтування справжні лицарі продемонструють власні навички володіння середньовічньою зброєю в номінаціях: «щит-меч», «меч-меч», «5 на 5», «абордаж», «оборона мосту», «штурм фортеці» і «групові бої».

У рамках свята відбудеться турнір лучників, де кращі «робін гуди» України, Білорусії та Молдови змагатимуться у влучності. На спеціально обладнаному майданчику всі бажаючі зможуть постріляти з реконструйованих луків та арбалетів по мішенях, пройти майстер-клас з фехтування середньовічної зброєю.

Гості фестивалю зможуть приміряти реконструйовані костюми різних епох, обладунки, зброю та сфотографуватися в них. Всі ці дійства будуть супроводжуватися ярмарком. Учасники фестивалю будуть торгувати товарами власного виробництва — різноманітними сувенірами, одягом, прикрасами, глиняними, металевим, дерев'яним виробами зі шкіри, аналогами середньовічної зброї та обладунками.

Програма фестивалю «Стара фортеця» 2011:

1. Стрільбище:
На спеціально обладнаному майданчику всі бажаючі зможуть спробувати постріляти з реконструйованих луків та арбалетів по спеціальних мішенях. Пройти лікнеп зі стрільби з старовинної зброї. Позмагатися з майстрами у влучності стрільби.

2. Середньовічний гардероб:
Гості фестивалю зможуть приміряти реконструйовані костюми різних епох, обладунки, зброю, сфотографуватися в них.

3. Практичне фехтування:
На спеціально обладнаному майданчику всі бажаючі гості можуть пройти майстер клас з фехтування середньовічної зброєю, пофехтовать з майстрами.

4. Майстер-класи:
Гості можуть перейняти навички роботи з середньовічних ремесел і мистецтв в учасників фестивалю.

5. Ярмарок:
Учасники фестивалю будуть торгувати товаром власного виробництва — різноманітними сувенірами, реконструйованої одягом, прикрасами, глиняним, металевим, дерев'яним посудом, виробами зі шкіри, імітацією середньовічної зброї та обладунків.

6. Концертна програма та показові виступи:
Художні колективи та окремі виконавці представлять гостям свою майстерність — показові бої з історичного фехтування, різноманітні народні танці, а також художні виступи.

7. Середньовічна корчма
У тіні навісів за дерев'яними столами гостям фестивалю будуть запропоновані різноманітні середньовічні страви, приготовані на багатті, і напої — вино, живе пиво, мед, різні солодощі та десерти.

8. Конкурси та ігри для гостей та учасників:
Конкурси на кращий історичний костюм, на кращий обладунок, на кращий історичний персонаж, приз найкрасивішою парі, особистий приз мера. Середньовічні забави — перетягування каната, метання колоди або каменю, бої на подушках, естафета пивоманів, командні ігри.

9. Турнір з історичного фехтування:
Головна подія свята. Учасники фестивалю продемонструють свої навички володіння середньовічним зброєю в трьох класичних номінаціях: «щит-меч», «меч-меч», командний бій — «бугурт».

10. Виставка:
На фестивалі будуть представлені різноманітні вироби техніки і спорядження різних епох — різноманітні бойові машини, музичні інструменти, костюми, зброя, обладунки.

11. Презентація клубів і громадських організацій:
Учасники федерації клубів історичної реконструкції презентують громадськості свої напрацювання та розробки на ниві історичної реконструкції та патріотичного виховання молоді.

12. Фаєр-шоу:

Виступ Театру вогню. Фантастична суміш ритму, пластики і полум'я.

Джерело: thisisukraine.org

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути