chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця-2012»

Дата події:16-17 червня 2012 р.
Місце події:м.Тростянець, Сумська обл.
Більше про подію:

Бажаєте відчути атмосферу Середньовіччя? Тоді 16-17 червня залишайте задушливі мегаполіси та приїджайте на фестиваль «Стара Фортеця», який утретє перенесе нас у лицарські часи.

Ніхто не залишиться осторонь, всі відвідувачі поринуть у захоплююче дійство, ставши безпосередніми його учасниками.Насичена програма різноманітними конкурсами, майстерними поєдинками, майстер-класами, захоплюючими вогняними шоу та ярмарками. Сумувати точно не буде коли:)

Шляхетність, сила і краса — гармонійно поєднаються в унікальній пам`ятці 18 століття, фортеці «Круглий двір». Ця подія примусить кожну жінку відчути себе «дамою серця», а чоловіка — справжнім лицарем.

Програма фестивалю Стара Фортеця:

— Стрільбища
— Середньовічний гардероб.
— Практичне фехтування.
— Майстер-класи.
— Ярмарок.
— Концертна програма та показові виступи.
— Середньовічна корчма.
— Конкурси та ігри для гостей та учасників.
— Турнір з історичного фехтування.
— Виставка.
— Презентація клубів та громадських організацій, учасників федерації.
— Фаєршоу.

Джерело: thisisukraine.org

10 травня

Інші дати
Ігор Толмачов
1962 –  фізик, організатор і координатор Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасник самооборони, громадський активіст. Загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з’їзду депутатів всіх рівнів.
 
Розгорнути
Народився Леонід Бакштаєв
(1934, с. Добринь, Білорусія - 1995) - актор театру і кіно, викладач Київського ДІТМ ім. І. К. Карпенка-Карого. Грав у Київському академічному російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Ролі у фільмах "Незабутнє", "Бумбараш", "Ати-бати, йшли солдати", "Білий птах з чорною ознакою", "Вбити "Шакала".
"Актор - це доля. В людини має бути те, що не можна пояснити словами: можливо, якась особлива енергія, харизма, дух. Це або є, або немає" (Наталя Сумська)
Розгорнути