chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль українських традиційних бойових мистецтв

Дата події:21-22 липня 2012 року
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України
Більше про подію:

Запрошуємо  Вас відвідати Фестиваль українських традиційних бойових мистецтв, який відбудеться 21-22 липня 2012 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Під час фестивалю Ви матимете можливість:

-  взяти участь в традиційних іграх та козацьких забавах (перетягування канату, змагання зі зривання шапок, чемпіонат з ножового бою, змагання «Лава на лаву» та для закоханих чоловіків – присідання з жінкою на плечах);

-  зануритись у світ пригод та розваг;

-  покататися на козацьких конях;

-  послухати виступи фольклорних колективів;

-  стати очевидцем екстрім-програми для справжніх українських лицарів (танці на битому склі, розбивання цегли, ходіння по розпеченому вугіллю)

І, звичайно, відпочити на свіжому повітрі серед української природи в справжньому старовинному українському селі.

Доторкнись до козацьких традицій та навчись  розважатись  по-українськи!

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути