chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль здорового харчування «Best Food Fest & Health»

Дата події:27-28 жовтня 2012 р.
Місце події:Київ, НСК Олімпійський
Більше про подію:

27-28 жовтня в НСК Олімпійський пройде другий фестиваль здорового харчування Best Food Fest & Health

Сюди з'їдуться кухарі з України та Європи, щоб навчити гостей фестивалю готувати корисні страви з органічних продуктів.

Зі своїми лекціями, порадами та рекомендаціями виступатимуть професійні лікарі-дієтологи, психологи, експерти зі здорового способу життя і кухарі.

Фестиваль буде поділений на чотири зони. Перша кулінарна – «Їж на здоров'я», де на очах у публіки кухарі відомих київських ресторанів приготують корисні та смачні страви. Буде можливість продегустувати ці кулінарні витвори.

Друга зона – дитяча, вона називається «Маленькі помічники на кухні». Тут юні відвідувачі зможуть навчитися розписувати пряники, сервірувати стіл, варити гарячий шоколад і робити всілякі вироби з пластиліну та валяної вовни.

Третя зона призначена для лекцій. Тут цінні поради будуть давати: хірург, реабілітолог, дієтологи, фахівці з Аюрведи і сироїдіння, засновник школи здорового харчування і кулінарні блогери.

І четверта зона – призначена для розваг і відпочинку з іграми, пізнавальною літературою та частуванням ароматним трав'яним чаєм.

Крім того, в Олімпійському дворику 27 жовтня пройде Ярмарок Здоров'я, де будуть представлені кращі виробники органічної продукції з усієї України.

«Парк Київська Русь», в якому відтворюється культура Стародавньої Русі (в тому числі і культура харчування), є партнером фестивалю Best Food Fest & Health.

Детальна інформація на сайті фестивалю: http://bff.kiev.ua/new/

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути