chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль здорового харчування «Best Food Fest & Health»

Дата події:27-28 жовтня 2012 р.
Місце події:Київ, НСК Олімпійський
Більше про подію:

27-28 жовтня в НСК Олімпійський пройде другий фестиваль здорового харчування Best Food Fest & Health

Сюди з'їдуться кухарі з України та Європи, щоб навчити гостей фестивалю готувати корисні страви з органічних продуктів.

Зі своїми лекціями, порадами та рекомендаціями виступатимуть професійні лікарі-дієтологи, психологи, експерти зі здорового способу життя і кухарі.

Фестиваль буде поділений на чотири зони. Перша кулінарна – «Їж на здоров'я», де на очах у публіки кухарі відомих київських ресторанів приготують корисні та смачні страви. Буде можливість продегустувати ці кулінарні витвори.

Друга зона – дитяча, вона називається «Маленькі помічники на кухні». Тут юні відвідувачі зможуть навчитися розписувати пряники, сервірувати стіл, варити гарячий шоколад і робити всілякі вироби з пластиліну та валяної вовни.

Третя зона призначена для лекцій. Тут цінні поради будуть давати: хірург, реабілітолог, дієтологи, фахівці з Аюрведи і сироїдіння, засновник школи здорового харчування і кулінарні блогери.

І четверта зона – призначена для розваг і відпочинку з іграми, пізнавальною літературою та частуванням ароматним трав'яним чаєм.

Крім того, в Олімпійському дворику 27 жовтня пройде Ярмарок Здоров'я, де будуть представлені кращі виробники органічної продукції з усієї України.

«Парк Київська Русь», в якому відтворюється культура Стародавньої Русі (в тому числі і культура харчування), є партнером фестивалю Best Food Fest & Health.

Детальна інформація на сайті фестивалю: http://bff.kiev.ua/new/

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути