chrome firefox opera safari iexplorer

Фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива»

Дата події:19-30 листопада 2013 р.
Місце події:Центр української культури та мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Вам знайомі моменти, коли ви проходите повз майстра і раптом зупиняєтесь, не в змозі відвести погляд? Процес перетворення ідей у витвори мистецтва так захоплює вас, що хочеться спостерігати, вчитись, мріяти? Ми переконані, що руки майстрів – одне із тих див, якому хочеться поклонятись, хочеться пишатись.

Фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива» — результат ІІ Фотоконкурсу, організатором якого є Центр Української Культури та Мистецтва, який тривав з 19 серпня до 30 жовтня 2013 року. Участь в ньому взяли як професійні фотографи, так і аматори.

Виставка буде проходити з 19 до 30 листопада 2013 року.

Під час фотовиставки відвідувачі шляхом голосування виберуть те фото, яке, на їх думку, найповнішою мірою втілило красу Рук Справжнього Майстра. Той учасник, чиє фото отримає найвищу оцінку відвідувачів, отримає подарунок — право на проведення двотижневої персональної фотовиставки в Центрі Української Культури та Мистецтва.

Нагородження лауреатів та дипломантів Конкурсу, а головне – оголошення імені Переможця відбудеться 30 листопада 2013 року о 16:00 в будинку Центру Української Культури та Мистецтва.

Паралельно з цьогорічною фотовиставкою, Ви зможете побачити виставку найкращих світлин із минулорічного конкурсу.

А для фотографів, які не встигли взяти участь у фотоконкурсі, ми підготували особливий сюрприз. Щодня, із 19 до 30 листопада, у двох виставкових залах, де проходитиме фотовиставка, працюватимуть майстрині, які будуть вишивати, ткати, творити витинанки.

Прийшовши до нас із фотоапаратом, Ви зможете зафіксувати їх руки за роботою та надати світлини на Третій фотоконкурс «Руки майстрів, що творять дива».

Вхід вільний! Чекаємо на вас!

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00, Сб. – 10:00 – 18:00, Нд. – вихідний

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути