chrome firefox opera safari iexplorer

Фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива»

Дата події:19-30 листопада 2013 р.
Місце події:Центр української культури та мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Вам знайомі моменти, коли ви проходите повз майстра і раптом зупиняєтесь, не в змозі відвести погляд? Процес перетворення ідей у витвори мистецтва так захоплює вас, що хочеться спостерігати, вчитись, мріяти? Ми переконані, що руки майстрів – одне із тих див, якому хочеться поклонятись, хочеться пишатись.

Фотовиставка «Руки майстрів, що творять дива» — результат ІІ Фотоконкурсу, організатором якого є Центр Української Культури та Мистецтва, який тривав з 19 серпня до 30 жовтня 2013 року. Участь в ньому взяли як професійні фотографи, так і аматори.

Виставка буде проходити з 19 до 30 листопада 2013 року.

Під час фотовиставки відвідувачі шляхом голосування виберуть те фото, яке, на їх думку, найповнішою мірою втілило красу Рук Справжнього Майстра. Той учасник, чиє фото отримає найвищу оцінку відвідувачів, отримає подарунок — право на проведення двотижневої персональної фотовиставки в Центрі Української Культури та Мистецтва.

Нагородження лауреатів та дипломантів Конкурсу, а головне – оголошення імені Переможця відбудеться 30 листопада 2013 року о 16:00 в будинку Центру Української Культури та Мистецтва.

Паралельно з цьогорічною фотовиставкою, Ви зможете побачити виставку найкращих світлин із минулорічного конкурсу.

А для фотографів, які не встигли взяти участь у фотоконкурсі, ми підготували особливий сюрприз. Щодня, із 19 до 30 листопада, у двох виставкових залах, де проходитиме фотовиставка, працюватимуть майстрині, які будуть вишивати, ткати, творити витинанки.

Прийшовши до нас із фотоапаратом, Ви зможете зафіксувати їх руки за роботою та надати світлини на Третій фотоконкурс «Руки майстрів, що творять дива».

Вхід вільний! Чекаємо на вас!

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00, Сб. – 10:00 – 18:00, Нд. – вихідний

13 липня

Інші дати
Народився Ісак Бабель
(1894, м.Одеса – 1940), письменник, драматург і режисер відомий своїми «Одеськими оповіданнями» та збіркою «Кінармія».  
Розгорнути
Народився Петро Непорожній
(1910, м. Яготин, Київська область  - 1999) — учений, професор, доктор технічних наук.  Під його керівництвом була успішно здійснена програма будівництва Рівненської і Запорізької атомних електростанцій, каскаду гідроелектростанцій на Дніпрі. Міністр енергетики СРСР (1962–1985). Під його керівництвом в Радянському Союзі була створена практично вся енергетична галузь.
«До булави треба голови» (Українське прислів'я)
Розгорнути