chrome firefox opera safari iexplorer

ХХХ Міжнародний фестиваль «Віртуози», Львів

Дата події:13 травня-5 червня 2011 р.
Місце події:Львів, Львівська обласна філармонія
Більше про подію:

Цьогоріч фестиваль відбудеться вже в тридцятий раз. За роки проведення слухачі отримали можливість насолоджуватися кращими зразками світової музичної класики, тому фестиваль зумів отримати визнання у всіх любителів музики.

«Вже давно цей фестиваль став знаковою подією європейського музичного життя. Цього року з 13 травня до 5 червня на тридцятих ювілейних «Віртуозах» ми плануємо презентувати надбання цих 30 років, подарувавши Львову найвідоміші імена світової академічної сцени», – заявили організатори фестивалю.

Окрім самого фестивалю, на львів’ян та гостей міста чекає невеликий сюрприз. В різних місцях та в різний час в рамках промоції фестивалю відбуватимуться флеш-моб-акції, на яких протягом 20 хв виступатимуть музиканти.

ХХХ ювілейний Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози» відбуватиметься у Львівській обласній філармонії.

Джерело: zaxid.net

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі