chrome firefox opera safari iexplorer

ХХХ Міжнародний фестиваль «Віртуози», Львів

Дата події:13 травня-5 червня 2011 р.
Місце події:Львів, Львівська обласна філармонія
Більше про подію:

Цьогоріч фестиваль відбудеться вже в тридцятий раз. За роки проведення слухачі отримали можливість насолоджуватися кращими зразками світової музичної класики, тому фестиваль зумів отримати визнання у всіх любителів музики.

«Вже давно цей фестиваль став знаковою подією європейського музичного життя. Цього року з 13 травня до 5 червня на тридцятих ювілейних «Віртуозах» ми плануємо презентувати надбання цих 30 років, подарувавши Львову найвідоміші імена світової академічної сцени», – заявили організатори фестивалю.

Окрім самого фестивалю, на львів’ян та гостей міста чекає невеликий сюрприз. В різних місцях та в різний час в рамках промоції фестивалю відбуватимуться флеш-моб-акції, на яких протягом 20 хв виступатимуть музиканти.

ХХХ ювілейний Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози» відбуватиметься у Львівській обласній філармонії.

Джерело: zaxid.net

29 травня

Інші дати
Народився Петро Карманський
(1878, м. Цєшанув, Польща - 1956) - український поет, педагог,перекладач, член групи письменників "Молода муза". Представник раннього українського модернізму. Автор збірок віршів "З теки самовбивці", "Блудні огні", "До сонця". Переклав "Божественну комедію" Данте, окремі твори Гюго та ін.
Засну, як легіт, в сірій скибі, Розвіюсь, мов рідка імла, Візьму з собою злидні й болі, Оставлю вам самі діла. (Петро Карманський)
Розгорнути