chrome firefox opera safari iexplorer

II фестиваль «Війна і мир», Севастополь

Дата події:10-12 червня 2011 р.
Місце події:АР Крим, м. Севастополь, Михайлівська батарея, Графська пристань, військово-музейний комплекс «Балаклава»
Більше про подію:

У фестивалі «Війна і мир» візьмуть участь представники України, Росії, Білорусії, США та інших країнах світу. Організатори визначають «Війну і мир» як «Севастопольський фестиваль мистецтв, що сполучає в програмі військову музику, кіно, сучасне візуальне мистецтво, музику і фотографію».

Зокрема, в рамках фестііваля «Війна і мир 2011» пройде II фестиваль військових оркестрів Sevastopol Military Tattoo-2011. В 2011 році приїде більше військових оркестрів, ніж торік. Після урочистої ходи по центральному кільцю міста, запрошені колективи виступлять на головних відкритих Севастопольських майданчиках.

Джерело: thisisukraine.org

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі