chrome firefox opera safari iexplorer

II фестиваль «Війна і мир», Севастополь

Дата події:10-12 червня 2011 р.
Місце події:АР Крим, м. Севастополь, Михайлівська батарея, Графська пристань, військово-музейний комплекс «Балаклава»
Більше про подію:

У фестивалі «Війна і мир» візьмуть участь представники України, Росії, Білорусії, США та інших країнах світу. Організатори визначають «Війну і мир» як «Севастопольський фестиваль мистецтв, що сполучає в програмі військову музику, кіно, сучасне візуальне мистецтво, музику і фотографію».

Зокрема, в рамках фестііваля «Війна і мир 2011» пройде II фестиваль військових оркестрів Sevastopol Military Tattoo-2011. В 2011 році приїде більше військових оркестрів, ніж торік. Після урочистої ходи по центральному кільцю міста, запрошені колективи виступлять на головних відкритих Севастопольських майданчиках.

Джерело: thisisukraine.org

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути