chrome firefox opera safari iexplorer

II Львівська туристична конференція «Перемагай з Левом»

Дата події:15-17 листопада 2010 р.
Місце події:м. Львів
Більше про подію:

Вдруге у Львові відбудеться міжнародна туристична конференція «Перемагай з Левом!». У першій конференції взяли участь українські та іноземні експерти з Польщі, Австрії, Німеччини, Великобританії, представники туристичної, ресторанної та готельної галузей, освітніх установ і музейних закладів Львова. Відбулися презентації вітчизняних та закордонних експертів туристичної сфери, круглі столи на тему брендингу та туристичних продуктів міста Львова, майстер-класи, а також обговорення вступу Львова до Міжнародної Асоціації «European Cities Marketing».

Проведення конференцій такого рівня стане доброю традицією для розвитку співпраці і партнерства у сфері туризму та базою для розробки нових проектів. Друга Львівська туристична конференція «Перемагай з Левом!» сприятиме виходу Львова на нові туристичні ринки світу.

Сайт: www.congress.lviv.ua
Тел.: (032) 297 57 53

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути