chrome firefox opera safari iexplorer

II Львівська туристична конференція «Перемагай з Левом»

Дата події:15-17 листопада 2010 р.
Місце події:м. Львів
Більше про подію:

Вдруге у Львові відбудеться міжнародна туристична конференція «Перемагай з Левом!». У першій конференції взяли участь українські та іноземні експерти з Польщі, Австрії, Німеччини, Великобританії, представники туристичної, ресторанної та готельної галузей, освітніх установ і музейних закладів Львова. Відбулися презентації вітчизняних та закордонних експертів туристичної сфери, круглі столи на тему брендингу та туристичних продуктів міста Львова, майстер-класи, а також обговорення вступу Львова до Міжнародної Асоціації «European Cities Marketing».

Проведення конференцій такого рівня стане доброю традицією для розвитку співпраці і партнерства у сфері туризму та базою для розробки нових проектів. Друга Львівська туристична конференція «Перемагай з Левом!» сприятиме виходу Львова на нові туристичні ринки світу.

Сайт: www.congress.lviv.ua
Тел.: (032) 297 57 53

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі