chrome firefox opera safari iexplorer

ІІ Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність»

Дата події:31 жовтня-1 листопада 2013 р.
Місце події:Київ,вул. Саксаганського 6, Будинок кіно
Більше про подію:

Академія Української Преси в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України проведе Другу міжнародну наукову-методичну конференцію «Практична медіаграмотність».

Чільними подіями конференції стануть доповідь Голови Фінської асоціації медіаосвіти Оллі Вестернена «Медіаосвіта в фінській школі» (за підтримки Посольства Фінляндії в Україні) та презентація проекту Інституту кіномистецтва (м. Варшава) «Шкільна відеотека», яку проведе Агата Сотемска (за підтримки Польського Інституту в Києві).

Українські учасники – 150 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, науково-педагогічних працівників педагогічних вишів, закладів післядипломної педагогічної освіти, які впроваджують медіаосвіту з 2011 року.

Їх участь стала можлива завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Програми У–Медіа.

Довідка

Медіаосвіта — це навчання теорії та практичним умінням для опанування сучасних мас-медіа. Медіаосвіта – один з усталених і апробованих способів формування попиту на якісний журналістський контент. Медіаграмотність є похідною та результатом медіаосвіти, це здатність адекватно сприймати та інтерпретувати медіатексти. На нашу думку, суспільство потребує цих навичок саме тепер, коли спостерігається новий виток сильного політичного та корпоративного контролю над основними медіаресурсами.

На сьогодні медіаосвіта вже близько двох десятиліть як впроваджена у сталих демократичних суспільствах де є частиною шкільних програм: окремим предметом або інтегрована в різні навчальні предмети.

Контакти для акредитації:

Оксана Волошенюк, Директор АУП, координатор проекту

Тел.:(067)5049802

E-mail: info@aup.com.ua

веб-сторінка: www.aup.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/aupfoundation

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути