chrome firefox opera safari iexplorer

ІІ Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність»

Дата події:31 жовтня-1 листопада 2013 р.
Місце події:Київ,вул. Саксаганського 6, Будинок кіно
Більше про подію:

Академія Української Преси в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інститутом соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України проведе Другу міжнародну наукову-методичну конференцію «Практична медіаграмотність».

Чільними подіями конференції стануть доповідь Голови Фінської асоціації медіаосвіти Оллі Вестернена «Медіаосвіта в фінській школі» (за підтримки Посольства Фінляндії в Україні) та презентація проекту Інституту кіномистецтва (м. Варшава) «Шкільна відеотека», яку проведе Агата Сотемска (за підтримки Польського Інституту в Києві).

Українські учасники – 150 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, науково-педагогічних працівників педагогічних вишів, закладів післядипломної педагогічної освіти, які впроваджують медіаосвіту з 2011 року.

Їх участь стала можлива завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Програми У–Медіа.

Довідка

Медіаосвіта — це навчання теорії та практичним умінням для опанування сучасних мас-медіа. Медіаосвіта – один з усталених і апробованих способів формування попиту на якісний журналістський контент. Медіаграмотність є похідною та результатом медіаосвіти, це здатність адекватно сприймати та інтерпретувати медіатексти. На нашу думку, суспільство потребує цих навичок саме тепер, коли спостерігається новий виток сильного політичного та корпоративного контролю над основними медіаресурсами.

На сьогодні медіаосвіта вже близько двох десятиліть як впроваджена у сталих демократичних суспільствах де є частиною шкільних програм: окремим предметом або інтегрована в різні навчальні предмети.

Контакти для акредитації:

Оксана Волошенюк, Директор АУП, координатор проекту

Тел.:(067)5049802

E-mail: info@aup.com.ua

веб-сторінка: www.aup.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/aupfoundation

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі