chrome firefox opera safari iexplorer

ІІ Міжнародний конкурс диригентів ім. Стефана Турчака

Дата події:15-21 листопада 2010 р.
Місце події:м. Київ, Національна музична академія ім. П.Чайковського та колонний зал ім. М.Лисенка Національної філармонії України
Більше про подію:

На участь у цьогорічному конкурсі диригентів свої заявки подали 51 учасник з різних країн світу. За результатами відбіркового туру у фестивалі візьмуть участь 25 конкурсантів з України, Росії, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Китаю, Фінляндії, Великобританії.

Програмою ІІ Міжнародного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака передбачається проведення концерту відкриття фестивалю, безпосередньо конкурсних змагань в три тури та заключного концерту лауреатів конкурсу. Музичний супровід конкурсу забезпечуватиме Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України та Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України.

За результатом проведення конкурсу визначені та встановлені наступні винагороди учасникам:
Перша премія – звання лауреата Конкурсу, «золота медаль» та грошова премія у розмірі десять тисяч доларів США.
Друга премія – звання лауреата Конкурсу, «срібна медаль» та грошова премія у розмірі сім тисяч доларів США.
Третя премія – звання лауреата Конкурсу, «бронзова медаль» та грошова премія у розмірі п’ять тисяч доларів США.

Також передбачається дві заохочувальні премії для фіналістів конкурсу з присвоєнням звання дипломанта та грошову премію у розмірі одна тисяча доларів США.

В рамках проведення конкурсу відбудеться прес-конференція, присвячена урочистому відкриттю ІІ Міжнародного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака за участю представників Міністерства культури і туризму України та членів міжнародного журі та оргкомітету конкурсу.

Для гостей та учасників заходу працюватиме фотовиставка, присвячена творчому шляху відомого маестро – «Стефан Турчак: не поставлена крапка».

Детальна програма на сайті http://www.turchak.art-ukraine.org.ua/ 

25 липня

Інші дати
Аркадій Сорока
1921 – народний художник України. Працював у жанрах натюрморту, пейзажу, портрета. Автор батальних діорам, жанрових та історичних картин.
Розгорнути
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути