chrome firefox opera safari iexplorer

ІІІ Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», Харків

Дата події:21-24 вересня 2011 р.
Місце події:Харків
Більше про подію:

Фестиваль знову готовий зібрати у Харкові кращі, як дитячі, так й професійні, творчі колективи не тільки України, а й країн близького та дальнього зарубіжжя.

Кількість номінацій та конкурсів фестивалю у цьому році збільшена вдвічі. Учасникам пропонується шість основних номінацій:

  • «Кращий ігровий фільм дитячої телевізійної студії»;
  • «Кращий документальний фільм дитячої телевізійної студії»;
  • «Краща телепрограма дитячої телевізійної студії»;
  • «Краща програма новин дитячої телевізійної студії»;
  • «Кращий анімаційний фільм дитячої студії»;
  • «Краща телепрограма, зроблена для дітей».

Як і раніше, жури також обере переможців в особистих конкурсах, а саме:
— краща режисерська робота;
— краща операторська робота;
— кращий телеведучий;
— кращий тележурналіст;
— кращий актор.

Традиційно будуть вручені призи від професійного та дитячого журі фестивалю «Дитятко».

Крім того, за ініціативою оргкомітету в рамках фестивалю пройде спеціальний конкурс на кращу роботу, присвячену 50-річчю першого польоту людини у космос.

Прийом робіт до 15 серпня 2011 року. До участі у Фестивалі допускаються виключно роботи, створені з жовтня 2010 р. по серпень 2011 р.

Для участі у Фестивалі необхідно надати:
— заявку на участь, заповнену окремо на кожну відеороботу;
— диск із записом конкурсної роботи (відеоробота надається на окремому DVD-диску в форматі MPEG-2 або AVI). Тривалість роботи – до 30 хв.

Участь у фестивалі безкоштовна. Усім фіналістам гарантується під час проведення заходів Фестивалю проживання та харчування.

Заявки і роботи приймаються за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, кімн. 110. Довідки за телефоном: (057) 700-53-05, 050-401-36-02. E-mail: pressa@oblrada.kharkov.ua

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі