chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові пройде міжнародний дитячий фестиваль, присвячений пам’яті Возницького

25 травня 2012 о 17:09

У Львові з 27 травня по 5 червня відбудеться X Міжнародний фестиваль дитячої творчості, присвячений пам’яті Бориса Возницького. У рамках фестивалю проходитиме конкурс дитячої творчості на пленері «Золотий мольберт», в якому візьмуть участь діти з різних країн світу.

Як інформують організатори заходу, фестиваль та конкурс стартують у Львові 27 травня, а влітку на базі БФ «Львівська дитяча галерея», Львівської Національної академії мистецтв, Львівського обласного інституту післядипломної освіти, Підбузької малої академії мистецтв та по всій Україні проходитимуть майстер-класи з живопису на пленерах.

Їх підсумками стануть виставки у Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького, у міській Ратуші, у Музеї книги та друкарства України Києво-Печерської Лаври.

Учасниками заходів зголосилися стати понад 1000 дітей та педагогів з різних міст України, Білорусії, Молдови, Польщі, Франції. З них 800 дітей вже взяли участь у заочному етапі конкурсу «Золотий мольберт».

Понад 200 дітей з 27 травня стануть учасниками очного етапу з візуального мистецтва, малюючи в залах Національного музею у Львові ім. А. Шептицького та будуть боротися за найвищу нагороду – золотий мольберт з діамантом.

Вручення золотих медалей та головного призу «Золотий мольберт» проходитиме 31 травня з 16.00 ­до 18.00 у Національному музеї.

В рамках заходів 30 травня у Палаці Потоцьких відбудеться міжнародна конференція з музейної педагогіки та розвитку дитячої особистості для керівників міжнародних делегацій, у якій візьмуть участь представники з України, Росії, Білорусії та Польщі.

Окрім того, до дня захисту дітей 1 червня на території Палацу Потоцьких та Палацу мистецтв відбудеться унікальне Свято творчості, присвячене пам’яті Бориса Возницького. Також усі діти, їхні керівники, батьки та оргкомітет разом «Творитимуть історію України» – з глини ліпитимуть трипільські житла, трипільську пластику, навчатимуться працювати на гончарному крузі, опановуватимуть техніку малювання ангобами тощо.

На другому етапі конкурсу з 2 червня відбудуться виїзні живописні пленери в Олеський замок та Свірж, круглі столи та зустрічі з видатними львівськими художниками, пленери на площі Ринок, вулицях Львова, у Шевченківському гаю тощо.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути