chrome firefox opera safari iexplorer

ІІІ Театральний фестиваль «Лютий/Февраль», Херсон

Дата події:10-13 лютого 2011 р.
Місце події:м. Херсон, Херсонський обласний театр ляльок (вул. 40-річчя Жовтня, 8)
Більше про подію:

Організаторами фестивалю є московський і херсонський театральні центри імені Всеволода Мейєрхольда, а також херсонський центр молодіжних ініціатив «Тотем».

ІІІ Театральний фестиваль «Лютий/Февраль» є результатом взаємодії – центру та провінції, Сходу та Заходу, професійного та аматорського, класичного і новаторського, полі- та моно-, театрального та «сусідніх» видів мистецтва.

В програмі фестивалю – акторські тренінги, семінари, читання «свіжих» п’єс, дискусії, концерт, відео, круглий стіл та вистави у приміщенні Херсонського обласного театру ляльок та у клубі БАРBOSS (парк ім. Ленінського комсомолу).

Одну з вистав – «Десь і біля» – поставлять за п’єсою одеситки Анни Яблонської, яка загинула внаслідок теракту в московському аеропорту «Домодєдово». Режисером вистави виступив херсонський журналіст Євген Марковський. АннаЯблонська також була серед запрошених на фестиваль.

З повним розкладом фестивалю можна ознайомитись тут.

Джерело: polit-kherson.info

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути