chrome firefox opera safari iexplorer

Інтелектуально-пошукова гра «Знайди свій талант» до 120-річчя Івана Хоменка

Дата події:20 вересня 2012 о 16:00
Місце події:біля Вежі в парку Козицького (м. Вінниця)
Більше про подію:

20 вересня 2012 року відбудеться квест або, точніше, інтелектуально-пошукова гра «Знайди свій талант» присвячена 120-річчю Івана Хоменка (народився у м. Вінниці, здійснив повний переклад Біблії українською мовою).

Захід відбувається за підтримки студентського профкому ВНТУ та ВОО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка
Дата і час старту: 20.09.2012 о 16.00

Місце старту: біля Вежі в парку Козицького (м. Вінниця)

Місце і час підведення підсумків: актова зала ВНТУ (Хмельницьке шосе, 95) о 18.00

Дрес-код: команда повинна мати чіткі опізнавальні знаки, чи то однакові косинки, шарфики або бейсболи, футболки і т.п., цифровий фотоапарат або мобільний телефон з цифровою камерою, а також команда повинна мати повітряну кульку (візьміть ще одну-дві про запас), діаметром більше 50 см, на якій необхідно написати назву своєї команди, хоча б один екземпляр паперового видання Біблії (це допоможе вам у розгадуванні певних завдань), маркер або фломастер.

Без виконання цих вимог команда до участі в грі не допускається.

Склад команди: не більше 6 осіб (обмежень щодо приналежності до якогось начального закладу чи віку немає)

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі