chrome firefox opera safari iexplorer

Конференція «Львів для української мови у світі»

Дата події:21-22 лютого 2011 р.
Місце події:м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка», Міжнародний інститут культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»
Більше про подію:

21 лютого розпочинається науково-практична конференція «Львів для української мови у світі». Вона триватиме два дні. В рамках конференції передбачені доповіді, презентації, дискусії, до яких залучені провідні мовники з України та світу.

Про українську мову як рідну та іноземну розповідатимуть доповідачі з Башкорстану, Канади, Іспанії, Польщі, Грузії, Румунії, Росії, Киргизстану, Татарстану, Білорусі.

21 лютого заходи в рамках конференції відбуватимуться у Головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка». 22 лютого місцем наукових диспутів у середовищі спеціалістів обрано Міжнародний інститут культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», що, власне, і є ініціатором проведення конференції.

Тематика обговорень

  1. Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу з української мови як іноземної:сучасний стан та перспективи.
  2. Основні проблеми підготовки фахівців із викладання української мови як іноземної (відкриття спеціальності «українська мова як іноземна», проведення семінарів для викладачів тощо).
  3. Новітні технології у викладанні української мови як іноземної (дистанційні курси, он-лайн проекти тощо).
  4. Проблеми стандартизації навчання української мови як іноземної.
  5. Обмін досвідом організації та проведення Літніх шкіл з української мови.

На конференції будуть доповідати більше 50 учасників. 8 спеціалістів підготували доповіді заочно.

Програма конференції

21 лютого, понеділок

Місце проведення: Головний корпус Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12)

10:00–12:30 (Актова зала)

Пленарне засідання.

13:30–14:00 (ауд.204)

Презентація освітнього проекту МІОК «Крок до України», зокрема навчального комплексу з української мови як іноземної «КРОК-1».

14:00–17:00 (ауд.204)

Презентація діяльності установ, які здійснюють викладання української мови як іноземної.

17:00–18:00 (ауд.204)

Виступи з повідомленнями, дискусія

22 лютого, вівторок

Місце проведення: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С.Бандери, 32Д, конференц-зал)

10:00–10:30

Презентація навчально-методичного забезпечення, створеного співробітниками Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»

10:30–11:30

Міжнародні діалоги з поетом та громадським діячем, лауреатом Національної премії України ім. Т. Шевченка Ігорем Калинцем.

11:30–12:00

Відкриття виставки фотохудожника з Чикаго (США) Роксолани Тим’як-Лончини «Мова наша солов’їна».

12:00–13:00

Підсумковий круглий стіл, прийняття ухвали конференції.

Джерело: ZIK

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі