chrome firefox opera safari iexplorer

Конференція «УГКЦ: 20 років після підпілля»

Дата події:24-25 листопада 2011 р.
Місце події:корпус філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а)
Більше про подію:

24-25 листопада в УКУ відбудеться конференція кафедри богослов'я «УГКЦ: 20 років після підпілля. Здобутки, труднощі таперспективи становлення духовно-богословської ідентичності».

«Формат конференції – науково-практичний. ЇЇ ціль не просто представити і обговорити наукові доповіді, а також зосередитися на конкретних практичних проблемах формування богословських шкіл УГКЦ та завданнях, які мають викладачі теології у богословських навчальних закладах. Таке обговорення є основним завданням секційних засідань», – пояснює завідувач кафедри богослов’я УКУ Віктор Жуковський.

20 років минуло від того часу, коли УГКЦ вийшла з підпілля і почала відбудовувати своє життя на різних рівнях. Одним з центральних вимірів повноцінного життя і розвитку Церкви є її богослов’я, розвиток богословської школи, науки і освіти, – зазначають організатори. – У 2005 році в Українському католицькому університеті відбулася конференція «Кайрос», яка показала що у богословському просторі УГКЦ є позитивні зміни. Настав час для того, щоб застановитися над такими питаннями – якими є здобутки 20-літнього розвитку богослов’я УГКЦ; з якими труднощами і викликами стикалося богослов’я УГКЦ і в чому є найбільші проблеми сучасного його стану;які цілі та завдання Церква окреслює перед богословами сьогодні; які головні перспективи подальшого розвитку богословської освіти і науки в УГКЦ.

Ці та інші питання будуть предметом доповідей, обговорень, дискусій на конференції.

Програма конференції — на сайті УКУ

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути