chrome firefox opera safari iexplorer

Конференція «УГКЦ: 20 років після підпілля»

Дата події:24-25 листопада 2011 р.
Місце події:корпус філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а)
Більше про подію:

24-25 листопада в УКУ відбудеться конференція кафедри богослов'я «УГКЦ: 20 років після підпілля. Здобутки, труднощі таперспективи становлення духовно-богословської ідентичності».

«Формат конференції – науково-практичний. ЇЇ ціль не просто представити і обговорити наукові доповіді, а також зосередитися на конкретних практичних проблемах формування богословських шкіл УГКЦ та завданнях, які мають викладачі теології у богословських навчальних закладах. Таке обговорення є основним завданням секційних засідань», – пояснює завідувач кафедри богослов’я УКУ Віктор Жуковський.

20 років минуло від того часу, коли УГКЦ вийшла з підпілля і почала відбудовувати своє життя на різних рівнях. Одним з центральних вимірів повноцінного життя і розвитку Церкви є її богослов’я, розвиток богословської школи, науки і освіти, – зазначають організатори. – У 2005 році в Українському католицькому університеті відбулася конференція «Кайрос», яка показала що у богословському просторі УГКЦ є позитивні зміни. Настав час для того, щоб застановитися над такими питаннями – якими є здобутки 20-літнього розвитку богослов’я УГКЦ; з якими труднощами і викликами стикалося богослов’я УГКЦ і в чому є найбільші проблеми сучасного його стану;які цілі та завдання Церква окреслює перед богословами сьогодні; які головні перспективи подальшого розвитку богословської освіти і науки в УГКЦ.

Ці та інші питання будуть предметом доповідей, обговорень, дискусій на конференції.

Програма конференції — на сайті УКУ

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі