chrome firefox opera safari iexplorer

«Коронація слова» презентує книги переможців конкурсу

Дата події:16 лютого 2011 о 16:00
Місце події:Київ, Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна").
Більше про подію:

В програмі заходу:

«Чорнобильська комедія» (Видавництво «Структури Гармонії») від Сергія Мирного про кохання поліської красуні та офіцера радіаційної розвідки, що спалахує у зоні аварії ядерного реактора, по-новому висвітлює знамениту, але так до кінця ще не зрозумілу Чорнобильську катастрофу. Твір отримав третю премію у конкурсі «Коронація слова – 2010» у номінації «Кіносценарії». Потім літературний сценарій був допрацьований та перероблений у формат роману.
- «Привітаноньки» (Видавництво «Світ Успіху») від Іляни Корнєєвої. Це пестливі «примовляноньки» — оберегові пісеньки, приголубоньки, втішаноньки, лікуваноньки, жартівоньки, забавляноньки, привітаноньки. Дипломант «Коронації слова 2010» у номінації «Пісенна лірика про кохання».
«Із сьомого дна» (Видавництво Клуб Сімейного Дозвілля) від львівських письменників Ярослави Бакалець та Ярослава Яріша. Це історія про останні дні життя Богдана Хмельницького, завзяту містичну боротьбу за Козацьку Україну, козаків, які оживають для боротьби із потойбіччям. Лауреат першої премії «Коронації слова – 2010» у номінації «Романи».
- «Орлі, син Орлика» (Видавництво «Фоліо») від Тимура Литовченко. Роман з історичного «козацького» циклу київського письменника про життя Григора Орлі, яке було сповнене небезпечних пригод. Він був відомим політичним і військовим діячем доби французького короля Людовіка XV, видатним дипломатом й організатором розгалуженої розвідувальної мережі, а також щирим адептом ідеї відновлення козацької держави на українських теренах. Друга премія «Коронації слова – 2010» у номінації «Романи».
«Обре, сховайся добре» (Видавництво «Фоліо») від Костянтина Когтянца. Такого фентезі ви ще не читали! Ви не знайдете тут ані ельфів з гоблінами, ані абстрактної боротьби світла з темрявою, ані ідеальних залізобетонних героїв. Зате всі згадані історичні факти достовірні. Сюжет роману розвивається на тлі героїчних і трагічних подій Хмельниччини у 1651—1652 рр. Головний герой, який мимоволі вплутався у боротьбу розвідок балканських князівств, після тривалих поневірянь опиняється на Січі й під час виконання чергового наказу дізнається, що отаман загону – чаклун... Диплом «Вибір Видавців» від «Коронації слова-2010».

Спікери прес-конференції:

Юрій Логуш, віце-Президент Крафт Фудз, засновник «Коронації слова»;
Тетяна Логуш, президент Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця», натхненниця «Коронації слова»;
Олександр Красовицький, генеральний директор видавництва «Фоліо»;
Світляна Скляр, головний редактор видавництва «Клуб сімейного дозвілля»;
Неоніла Струк, генеральний директор видавництва ТОВ «Світ успіху»;
Тетяна та Сергій Луньови, власники видавництва «Структури гармонії»;
Сергій Мирний, письменник;
Іляна Корнєєва, письменниця;
Ярослава Бакалець, письменниця;
Ярослав Яріш, письменник;
Тимур Литовченко, письменник;
Костянтин Когтянц, письменник.

Попередня акредитація журналістів обов’язкова!

Контактна особа — Ірина Новоставська, +38-067-232-50-20. Просимо заявки на акредитацію з контактами журналіста/фотографа/оператора надсилати на електронну скриню press.koronatsiya1@gmail.com

18 квітня

Інші дати
Народився Микола Сумцов
(1854, м. Петербург, Росія - 1922) - український фольклорист, етнограф, літературознавець та громадський діяч. Один з фундаторів Харківської громадської книгозбірні (1886).
Розгорнути
Народилася Уляна Кравченко (Юлія Шнайдер)
(1860, м. Миколаїв Львівська область – 1947) - українська письменниця, активістка українського жіночого руху. Автор повісті «Хризантеми» та багатьох збірок віршів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Липинський
(1882, с.Затурці Волинська область – 1931) - український політичний діяч польського походження, історик, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму.
«Державу Українську може здійснити наша любов до неї, а не ненависть до її ворогів» (В’ячеслав Липинський)
Розгорнути