chrome firefox opera safari iexplorer

Козацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошує на благодійну акцію з підтримки української армії (доповнено)

Дата події:07 вересня 2014 о 12:00
Місце події:"Мамаєва Слобода" (Київ, вул. М. Донця, 2)
Більше про подію:

Захід відбудеться 7 вересня 2014 року. Початок о 12-00.

Виручка отримана в цей день від реалізації вхідних квитків на територію козацького селища «Мамаєва Слобода» піде на підтримку 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ та батальйону «Азов».

Також в церкві Покрова Пресвятої Богородиці та в книгарні «Мамаєвої Слободи» будуть розташовані скриньки куди кожен бажаючий зможе покласти свою пожертву. Для тих добродіїв, хто в цей день не зможе потрапити на «Мамаєву Слободу» ми пропонуємо долучитись до підтримки наших героїв десантників переказавши кошти на картку Приватбанка: 4149437809947086 Кравець Ірина

У Вас можливо виникне природне запитання: «Чому саме 80-та Львівська десантно-штурмова бригада ВДВ та батальйон «Азов»? А тому, що засновник та директор козацького селища «Мамаєва Слобода» козак Левушківського куреня Войска Запорозького Низового Костянтин Олійник нині як доброволець перебуває в рядах 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ, а ще кілька наших козаків знаходяться в рядах доблесного «Азова».

В програмі заходу:

12-30 — виступ кобзаря Олександра Гончаренка

12-40 — виступ Заслуженого діяча мистецтв України, композитора Алли Мігай

13-00 — гурт «Прелеста»

13-20 — виступ Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня»

14-20 — виступ кращого кінного каскадерського підрозділу українських козаків під орудою Наказного Отамана Олега Юрчишина

До уваги фольклорних колективів та ансамблів! Ми будемо раді, якщо Ви долучитесь до нашої ініціативи і візьмете участь у цьому благодійному заході на підтримку української армії. З приводу участі звертатись за тел. 361-98-48, або ел. адреса: mamayevasloboda@gmail.com

Програма заходу може корегуватись.

Запрошуємо всіх долучитись до заходу й фінансово та морально підтримати сучасних українських козаків, що знаходяться в лавах Збройних Сил України.

«Ой вийди, вийди, московський царю, нехай ми собі поговоримо, свої коники випробуємо, а ясні мечики вимоцуємо: Чий коник швидший і мечик твердший? Ой виїдь, виїдь, ти, московський царю, на ту толоку, та на мураву, покажи славу, ти, московський царю!" (Давня українська колядка).

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути