chrome firefox opera safari iexplorer

Любко Дереш презентує «Голову Якова» в Одесі, Дніпропетровську та Харкові!

Дата події:22-24 травня 2012 р.
Місце події:Одеса, Дніпропетровськ, Харків
Більше про подію:

Вже майже місяць Любко Дереш у різних куточках країни презентує свій новий роман «Голова Якова», чергові зустрічі із шанувальниками творчості письменника пройдуть в Одесі – 22 травня, Дніпропетровську – 23 травня та Харкові -24 травня.

Сюжет роману «Голова Якова» розгортається навколо геніального композитора Якова. Він отримує від свого брата, політтехнолога, незвичну пропозицію — створити гімн-симфонію до відкриття Євро-2012. Темні отці, які стоять за цим замовленням, впевнені, що лише йому під силу створити музику, що буде прологом до мелодії Апокаліпсису. Щоб віднайти потрібні звуки, Якову доведеться зіграти на найприхованіших струнах душі, а можливо, й вмерти і відродитися знову.

Сам Любко Дереш звертаючись до своїх читачів пояснив, яким алхімічним чином з’явився роман «Голова Якова»: «Отже, перед вами, дорогі читачі, роман «Голова Якова», — плід золотих алхімічних трансмутацій і мій дорогоцінний гомункулус, який, зазвичай, має заводитися в ретортах алхіміків, однак в наші часи може з’явитися і на сторінках друкованих видань. Він — результат упарювання блідого у своїй зловісності роману «Як стати Богом…», який, як і положено алхімічному субстратові, було піймано у колбу, поміщено в атанор на слабенький вогонь і згноєне у чорний філософський компост».

Отже, презентації роману «Голова Якова» з Любко Дерешем пройдуть з 22 по 24 травня у наступних місцях:

в Одесі
22 травня о 15:00 у книжковому магазині «Книгарня – Кав’ярня», вул. Катерининська, 77);
22 травня о 18:00 у інформаційному супермаркеті «Атріум», (ТЦ Рів’єра, 2 поверх);

у Дніпропетровську
23 травня о 18:00 у галереї-книгарні «Чорна ящірка», (вул. Червона Площа, 3);

у Харкові
24 травня о 18:00 у Книгарні «Є», (вул. Сумська, 3).

Додав Іван

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі