chrome firefox opera safari iexplorer

Любко Дереш презентує «Голову Якова» в Одесі, Дніпропетровську та Харкові!

Дата події:22-24 травня 2012 р.
Місце події:Одеса, Дніпропетровськ, Харків
Більше про подію:

Вже майже місяць Любко Дереш у різних куточках країни презентує свій новий роман «Голова Якова», чергові зустрічі із шанувальниками творчості письменника пройдуть в Одесі – 22 травня, Дніпропетровську – 23 травня та Харкові -24 травня.

Сюжет роману «Голова Якова» розгортається навколо геніального композитора Якова. Він отримує від свого брата, політтехнолога, незвичну пропозицію — створити гімн-симфонію до відкриття Євро-2012. Темні отці, які стоять за цим замовленням, впевнені, що лише йому під силу створити музику, що буде прологом до мелодії Апокаліпсису. Щоб віднайти потрібні звуки, Якову доведеться зіграти на найприхованіших струнах душі, а можливо, й вмерти і відродитися знову.

Сам Любко Дереш звертаючись до своїх читачів пояснив, яким алхімічним чином з’явився роман «Голова Якова»: «Отже, перед вами, дорогі читачі, роман «Голова Якова», — плід золотих алхімічних трансмутацій і мій дорогоцінний гомункулус, який, зазвичай, має заводитися в ретортах алхіміків, однак в наші часи може з’явитися і на сторінках друкованих видань. Він — результат упарювання блідого у своїй зловісності роману «Як стати Богом…», який, як і положено алхімічному субстратові, було піймано у колбу, поміщено в атанор на слабенький вогонь і згноєне у чорний філософський компост».

Отже, презентації роману «Голова Якова» з Любко Дерешем пройдуть з 22 по 24 травня у наступних місцях:

в Одесі
22 травня о 15:00 у книжковому магазині «Книгарня – Кав’ярня», вул. Катерининська, 77);
22 травня о 18:00 у інформаційному супермаркеті «Атріум», (ТЦ Рів’єра, 2 поверх);

у Дніпропетровську
23 травня о 18:00 у галереї-книгарні «Чорна ящірка», (вул. Червона Площа, 3);

у Харкові
24 травня о 18:00 у Книгарні «Є», (вул. Сумська, 3).

Додав Іван

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути