chrome firefox opera safari iexplorer

Масляна у «Парку Київська Русь»

Дата події:16-17 березня 2013 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району. З Києва можна доїхати маршрутками від метро «Видубичі»
Більше про подію:

Уявіть, що Ви потрапили у Київ часів князя Володимира на улюблені народні гуляння – щедру Масляну. Біля воріт вас радо зустрічають дружинники князя, а далі – і сам великий князь. Він дарує вам катання на санях, запряжених найкращими кіньми з його особистої стайні, і запрошує до веселого святкування.

Мрія, скажете Ви? Ні – реальність! 16-17 березня у «Парку Київська Русь» мешканці Древнього Києва чекають вас на святкування Масляної за стародавніми традиціями та обрядами.

Погуляйте на славу! Як Масляну відсвяткуєте, таким і увесь рік буде. Щоб добре жилося – посмакуйте теплими, рум’яними млинцями та духмяними медами. Веселіться від душі, здобувайте призи, випробовуйте фортуну. Співайте і водіть хороводи разом з мешканцями Древнього Києва!

Спаліть у вогнищі разом з солом’яним опудалом стару річ, щоб негаразди минули. Стрибніть через багаття, щоб здоровим бути.

Поспішайте на княжі трибуни. Постановки театру і кінного театру будуть яскравими. А вогняне шоу і феєрверк – особливими.

Покваптесь, березень уже на порозі. А щоб було веселіше – кличте друзів. Місце зустрічі – «Парк Київська Русь».

Ціна вхідного квитка – 90 грн., для пенсіонерів – 50 грн., діти відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com