chrome firefox opera safari iexplorer

«Медвін: Книжковий Миколай-2010»

Дата події:23-25 грудня 2010 р.
Місце події:м. Київ, вул. Фізкультурна, 1, Експоцентр "Спортивний", ст. м. «Республіканський стадіон»
Більше про подію:

Який подарунок на Святого Миколая та Новий рік для дитини найкращий? Книжка! – стверджують організатори передноворічного Київського книжкового ярмарку «МЕДВІН: Книжковий Миколай»

Увазі відвідувачів традиційно представлять чимало найрізноманітніших програм тематичних книжкових заходів.

Крім того, в рамках ярмарку пройдуть майстер-класи з розпису ялинкових прикрас, з виготовлення листівок та ляльок-мотанок, повідомляють організатори.

Також усі охочі матимуть змогу поспівати щедрівок та поводити Коляду.

Виставка працює з 11.00 до 19.00. Вхід вільний.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі