chrome firefox opera safari iexplorer

«Медвін: Книжковий Миколай-2010»

Дата події:23-25 грудня 2010 р.
Місце події:м. Київ, вул. Фізкультурна, 1, Експоцентр "Спортивний", ст. м. «Республіканський стадіон»
Більше про подію:

Який подарунок на Святого Миколая та Новий рік для дитини найкращий? Книжка! – стверджують організатори передноворічного Київського книжкового ярмарку «МЕДВІН: Книжковий Миколай»

Увазі відвідувачів традиційно представлять чимало найрізноманітніших програм тематичних книжкових заходів.

Крім того, в рамках ярмарку пройдуть майстер-класи з розпису ялинкових прикрас, з виготовлення листівок та ляльок-мотанок, повідомляють організатори.

Також усі охочі матимуть змогу поспівати щедрівок та поводити Коляду.

Виставка працює з 11.00 до 19.00. Вхід вільний.

17 червня

Інші дати
Віктор Некрасов
1911 –  український письменник. У 1960–70-ті рр. виступав на захист української культури, проти антисемітизму і переслідувань дисидентів Росії та України, підписав відомий лист 139 діячів науки і мистецтв України до керівництва СРСР з приводу арештів і політичних переслідувань інакодумців. 
Розгорнути
Народився Валентин Бичко
(1912, м.Харків  - 1994) - український поет, перекладач. Автор багатьох книг для дітей, а також  лібрето опер «Перекоп» і «Гайдамаки».
Є книг багато – радісних, печальних. Товстих, тонких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, І звуть її по-простому – Буквар. Із нього слів не вируба сокира, Це маленятам кращий в світі дар, І мова в нім – легка, співуча, щира, Дитячі душі гріє він – Буквар. (Валентин Бичко)
Розгорнути
Народився Володимир Ладижець
(1924, с. Харківці Хмельницької обл. - 1991) - український письменник, журналіст, видавець. Автор повістей, оповідань, романів, публіцистики, збірок віршів для дітей "Ластівки з Карпат", "Орлиний дім" та ін.
Розгорнути