chrome firefox opera safari iexplorer

Конференція «Глобальні та регіональні зміни клімату»

Дата події:16-19 листопада 2010 р.
Місце події:м. Київ. Будинок вчителя (вул. Володимирська, 57)
Більше про подію:

Міжнародна конференція буде присвячена обговоренню результатів широкого спектру сучасних досліджень кліматичної системи із акцентом на регіональні прояви глобальних змін, у тому числі їх впливові на кліматичні, метеорологічні та агрометеорологічні характеристики, якісний та кількісний стан водних ресурсів, функціонування природних екосистем, а також на моделюванні і прогнозуванні кліматичних змін.

Тематика конференції

1. Моніторинг зміни клімату та стихійних гідрометеорологічних явищ. Системи моніторингу.

2. Моделювання і прогнозування кліматичних змін. Реконструкції клімату.

3. Вплив кліматичних змін на екосистеми.

Учений секретар конференції - Шпиг Віталій Михайлович, к.г.н.

Тел.: + 380 44 525 86 30

Ел. пошта: conf@uhmi.org.ua

Джерело: УкрНДГМІ

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі