chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний фестиваль – турнір бойових мистецтв «Слов’янська доблесть»

Дата події:21-22 липня 2012 року
Місце події:«Парк Київська Русь»
Більше про подію:

21-22 липня у «Парку Київська Русь» (с. Копачів Обухівського району) пройде Міжнародний фестиваль – турнір бойових мистецтв «Слов’янська доблесть». Це свято поєднає в собі кілька епох – від дохристиянських часів до козацької доби. Воно доведе, що у всі часи на нашій землі жили сильні, хоробрі та мудрі люди. Вони володіли сакральними знаннями єднання з силами природи, були сильні духом та мали здорові і вправні тіла. І теперішні нащадки давніх слов’ян варті слави своїх пращурів.

У програмі фестивалю: відтворення прадавніх обрядів на святі «День Перуна», виступи фольклорних колективів, майстер-класи для глядачів із бойових мистецтв та ведичного світогляду слов’ян, виступи козаків-характерників (ходіння по розпеченому вугіллю, проходження лабіринту з закритими очима та інше). Та найголовніше – турнір представників Шкіл слов’янських бойових мистецтв: боротьба, рукопашні та кулачні бої, ножові поєдинки та бої на шаблях.

Глядачі зможуть не лише спостерігати за ходом турніру «Слов’янська доблесть», а й самі взяти участь у козацьких забавах – перетягуванні канату, штовханні воза, боях мішками із зав’язаними очима. Початок святкової програми о 14.00. Суботнього вечора 21 липня на гостей Парку чекає яскрава вечірня програма – запальні хороводи навколо вогнищ, середньовічні танці, вогняне шоу.

Тож, свято обіцяє бути різноплановим – веселим, пізнавальним та видовищним. Завітайте до «Парку Київська Русь» 21-22 липня, пізнайте прадавню мудрість предків та станьте свідком неперевершених поєдинків у різних видах  слов’янських бойових мистецтв!

Організатори Міжнародного фестивалю – турніру бойових мистецтв «Слов’янська доблесть»: Міжнародна федерація козацького бойового мистецтва «Триглав», Міжнародний центр слов’янської ведичної культури, Міжнародна громадська організація «Характерне козацтво» за підтримки «Парку Київська Русь».

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути