chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний фестиваль – турнір бойових мистецтв «Слов’янська доблесть»

Дата події:21-22 липня 2012 року
Місце події:«Парк Київська Русь»
Більше про подію:

21-22 липня у «Парку Київська Русь» (с. Копачів Обухівського району) пройде Міжнародний фестиваль – турнір бойових мистецтв «Слов’янська доблесть». Це свято поєднає в собі кілька епох – від дохристиянських часів до козацької доби. Воно доведе, що у всі часи на нашій землі жили сильні, хоробрі та мудрі люди. Вони володіли сакральними знаннями єднання з силами природи, були сильні духом та мали здорові і вправні тіла. І теперішні нащадки давніх слов’ян варті слави своїх пращурів.

У програмі фестивалю: відтворення прадавніх обрядів на святі «День Перуна», виступи фольклорних колективів, майстер-класи для глядачів із бойових мистецтв та ведичного світогляду слов’ян, виступи козаків-характерників (ходіння по розпеченому вугіллю, проходження лабіринту з закритими очима та інше). Та найголовніше – турнір представників Шкіл слов’янських бойових мистецтв: боротьба, рукопашні та кулачні бої, ножові поєдинки та бої на шаблях.

Глядачі зможуть не лише спостерігати за ходом турніру «Слов’янська доблесть», а й самі взяти участь у козацьких забавах – перетягуванні канату, штовханні воза, боях мішками із зав’язаними очима. Початок святкової програми о 14.00. Суботнього вечора 21 липня на гостей Парку чекає яскрава вечірня програма – запальні хороводи навколо вогнищ, середньовічні танці, вогняне шоу.

Тож, свято обіцяє бути різноплановим – веселим, пізнавальним та видовищним. Завітайте до «Парку Київська Русь» 21-22 липня, пізнайте прадавню мудрість предків та станьте свідком неперевершених поєдинків у різних видах  слов’янських бойових мистецтв!

Організатори Міжнародного фестивалю – турніру бойових мистецтв «Слов’янська доблесть»: Міжнародна федерація козацького бойового мистецтва «Триглав», Міжнародний центр слов’янської ведичної культури, Міжнародна громадська організація «Характерне козацтво» за підтримки «Парку Київська Русь».

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі