chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний конкурс з українознавства

Дата події:23-26 березня 2011 року
Місце події:Київ
Більше про подію:

Національний науково-дослідний інститут українознавства проводить Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів.

Конкурс має відкритий характер, проводиться на добровільних засадах. У ньому за власним бажанням можуть брати участь учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності України та зарубіжжя.

Конкурс проходить у два етапи: I етап – заочний — до 1 березня 2011 р.; II етап – очний – 23-26 березня 2011 р., м. Київ.

I етап передбачає написання науково-дослідної роботи за такими орієнтовними напрямками: Україна і українці у світі; дослідження українського етносу, його психології та ментальності; розвиток національної ідеї, державотворення; самобутності української мови, культури, освіти, науки, природи.

У своїх роботах учні мають виявити своє ставлення до досліджуваних тем, висвітлювати результати самостійної пошукової роботи у геолого-географічних, краєзнавчо-екологічних, фольклорно-етнографічних, літературно-краєзнавчих експедиціях, визначати перспективи власного наукового дослідження. Учасники конкурсу можуть представляти карти, технологічні програми та схеми, розроблені статистичні таблиці.

ІІ етап передбачає виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідної роботи (до 8 хвилин), виконання завдань Internet-олімпіади.

Для участі в Конкурсі необхідно до 1 березня 2011 року (за поштовим штемпелем) надіслати науково-дослідну роботу, оформлену відповідно до вимог, заявку-анкету учасника конкурсу, де автор зазначає повну інформацію про себе, за адресою: Національний науково-дослідний інститут українознавства, к.301 (відділ філософії освіти та освітніх технологій), вул. Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.

Джерело: УНІАН

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути