chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2015»

Дата події:6-7 червня 2015 р.
Місце події:м. Буча (літній майданчик Київського національного академічного театру оперети); м. Київ (приміщення Київського національного академічного театру оперети)
Більше про подію:

Темою заходу стане мюзикл.

«О-FEST 2015» гармонійно поєднує класичний і «open-air» формат.

Фестиваль проходитиме два дні: 6 червня в мальовничому парку м. Буча (літній майданчик Київського національного академічного театру оперети) і 7 червня в Києві (приміщення Київського національного академічного театру оперети).

У фестивалі візьмуть участь провідні артисти, музиканти і диригенти з різних країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, України.

Мюзикл — жанр дуже сучасний і в той же час з багатою столітньою історією; легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання; побудований на світових шедеврах літературної класики в поєднанні з якісною музикою, що є провідною у виставі. Він зрозумілий кожному, популярний у всьому світі і в той же час загадковий. У рамках міжнародної події учасники від запрошених країн будуть досліджувати шлях розвитку мюзиклу від зародження до сьогоднішнього дня, а також продемонструють всі стильові особливості жанру.

Крім того, насичена дводенна програма фестивалю передбачає проведення широкомасштабних акцій, зокрема: виставки народних ремесел та виставки картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги для дітей і багато новацій. У програмах Гранд-концертів — арії та дуети з найвідоміших мюзиклів у виконанні світових зірок.

Серед гостей — надзвичайні і повноважні посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі і, звичайно, найкращі в світі глядачі.

Джерело: Еспресо.tv

4 лютого

Інші дати
Галина Кальченко
1926 –  український скульптор. Найкращі роботи: пам’ятники Лесі Українці в Києві та Ялті, М. Леонтовичу в Тульчині, П. Гулаку-Артемовському в Городищі, І. Котляревському та М. Заньковецькій у Києві.
Розгорнути
Тимофія-напівзимника
Якщо схопиться хурделиця, то весь тиждень буде негожий; коли ж опівдні усміхнеться сонце, то закличе в гості ранню весну
Розгорнути
Народився Сидір Мидловський
1885 –  український і польський психолог, лікар, психоаналітик та філософ, який своїми численними статтями і фундаментальними працями створив підвалини психології виховання, персонології, розвив вчення психоаналізу, чим створив ґрунтовну для свого часу наукову теорію особистості в Україні та Польщі, яка не втратила своєї цінності і в наші дні.
Розгорнути
Народився Климент Квітка
(1880, Київ – 1953) - український музикознавець-фольклорист, чоловік Лесі Українки. Зібрав понад 6000 народних пісень.
По діброві вітер виє, Гуляє по полю, Край дороги гне тополю До самого долу. Стан високий, лист широкий Марно зеленіє, Кругом поле, як те море Широке, синіє. (Українська народна пісня)
Розгорнути
Народився Степан-Максим Балей
(1885, с. Великі Бірки Тернопільська область – 1952) – український і польський психолог, педагог, філософ.
Розгорнути