chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2015»

Дата події:6-7 червня 2015 р.
Місце події:м. Буча (літній майданчик Київського національного академічного театру оперети); м. Київ (приміщення Київського національного академічного театру оперети)
Більше про подію:

Темою заходу стане мюзикл.

«О-FEST 2015» гармонійно поєднує класичний і «open-air» формат.

Фестиваль проходитиме два дні: 6 червня в мальовничому парку м. Буча (літній майданчик Київського національного академічного театру оперети) і 7 червня в Києві (приміщення Київського національного академічного театру оперети).

У фестивалі візьмуть участь провідні артисти, музиканти і диригенти з різних країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, України.

Мюзикл — жанр дуже сучасний і в той же час з багатою столітньою історією; легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання; побудований на світових шедеврах літературної класики в поєднанні з якісною музикою, що є провідною у виставі. Він зрозумілий кожному, популярний у всьому світі і в той же час загадковий. У рамках міжнародної події учасники від запрошених країн будуть досліджувати шлях розвитку мюзиклу від зародження до сьогоднішнього дня, а також продемонструють всі стильові особливості жанру.

Крім того, насичена дводенна програма фестивалю передбачає проведення широкомасштабних акцій, зокрема: виставки народних ремесел та виставки картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги для дітей і багато новацій. У програмах Гранд-концертів — арії та дуети з найвідоміших мюзиклів у виконанні світових зірок.

Серед гостей — надзвичайні і повноважні посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі і, звичайно, найкращі в світі глядачі.

Джерело: Еспресо.tv

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути