chrome firefox opera safari iexplorer

Національний благодійний Великодній ярмарок

Дата події:11-13 квітня 2012 р.
Місце події: Український дім (вулиця Хрещатик, 2).
Більше про подію:

11 квітня о 12.00 в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться відкриття Національного благодійного Великоднього ярмарку.

Під час заходу відбудеться благодійний збір коштів, продуктів та подарунків для дітей-сиріт зі шкіл-інтернатів України, відзначає прес-служба центру.

Під час ярмарку представники Росії, Білорусії, Болгарії, Греції, Грузії, Сербії, Македонії, Молдови, Кіпру і Румунії представлять унікальні традиції та обряди, святкові страви і особливості зустрічі Великодня на території своїх країн.

Також в Українському домі пройдуть авторські майстер-класи, оригінальне пісочне шоу для дітей і дорослих та майстерня з писанкарства.

Окрім цього, дітлахів навчать складати дизайнерські Великодні кошики з урахуванням української традиції та з використанням традиційних та сучасних дизайнерських матеріалів.

На виставці майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва будуть представлені сувенірні вироби, які відображають культуру, історію та самобутність нашої держави. Також на виставці буде представлена духовно- релігійна література.

До участі у виставці запрошуються писанкарі, вишивальниці, гончарі та інші майстри.

Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00.

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути