chrome firefox opera safari iexplorer

Національний благодійний Великодній ярмарок

Дата події:11-13 квітня 2012 р.
Місце події: Український дім (вулиця Хрещатик, 2).
Більше про подію:

11 квітня о 12.00 в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться відкриття Національного благодійного Великоднього ярмарку.

Під час заходу відбудеться благодійний збір коштів, продуктів та подарунків для дітей-сиріт зі шкіл-інтернатів України, відзначає прес-служба центру.

Під час ярмарку представники Росії, Білорусії, Болгарії, Греції, Грузії, Сербії, Македонії, Молдови, Кіпру і Румунії представлять унікальні традиції та обряди, святкові страви і особливості зустрічі Великодня на території своїх країн.

Також в Українському домі пройдуть авторські майстер-класи, оригінальне пісочне шоу для дітей і дорослих та майстерня з писанкарства.

Окрім цього, дітлахів навчать складати дизайнерські Великодні кошики з урахуванням української традиції та з використанням традиційних та сучасних дизайнерських матеріалів.

На виставці майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва будуть представлені сувенірні вироби, які відображають культуру, історію та самобутність нашої держави. Також на виставці буде представлена духовно- релігійна література.

До участі у виставці запрошуються писанкарі, вишивальниці, гончарі та інші майстри.

Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00.

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути