chrome firefox opera safari iexplorer

«Ніч у Луцькому замку»

Дата події:16-17 червня 2012 р.
Місце події:Волиньська обл., м. Луцьк, Луцький замок
Більше про подію:

Цьогоріч уже вшосте у Луцьку відбуватиметься інтеркультурна феєрія під назвою «Ніч у Луцькому замку».

Метою заходу є популяризація історико-культурної спадщини, сучасного і традиційного мистецтва, активізація міжкультурного діалогу мистецької еліти України і зарубіжжя, промоція м. Луцька як культурно-туристичного центру Волинського регіону, створення середовища для креативного відпочинку молоді.

Начальник управління культури міської ради Тетяна Гнатів зазначила, що у цьогорічному, шостому, проекті давню епоху відтворюватимуть музичні гурти середньовічної музики «Mare Temporis» (Угорщина), «Tryzna» (Польща), «Bakchus» (Чехія), театр історичної реконструкції «Viduramziai» (Литва), театр історичного танцю «Алєнтрада» (м.Київ) та клуб історичної реконструкції «Аквітанія» (м.Луцьк).

Сучасне музичне мистецтво представлять гурт «Mgzavrebi» (Грузія) та відома українська виконавиця Руслана.

Незмінним, за її словами, у проекті залишається ярмарок майстрів народної творчості, середньовічні розваги, презентація напоїв і страв за давніми рецептами.

Захід відбуватиметься у ніч з 16 на 17 червня. Початок дійства о 21:00.

Джерело: УНН

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі