chrome firefox opera safari iexplorer

«Ніч у Львові» разом з Академічним театром «Воскресіння»

Дата події:16-18 листопада 2012 р.
Місце події:Львів, міська Ратуша
Більше про подію:

16, 17, 18 листопада з 20.00 гості та мешканці нашого міста матимуть чудову нагоду провести «Ніч у Львові» разом з Львівським Академічним театром Воскресіння.

У рамках акції учасники отримають унікальну можливість пройтися підвалами старої Ратуші, які досі були зачинені для простих людей.

Як ми знаємо, Ратуша декілька разів змінювалась після пожеж, але підвальні мури, які є унікальні і дуже цікаві, залишилися в незмінному стані, ще з 14ст.

Всі учасники матимуть нагоду потрапити у минуле: пройтися підвалами Ратуші, де відбуватимуться театралізовані ефекти та здійснити театралізовану екскурсію на вежу Ратуші разом з акторами Львівського Академічного театру „Воскресіння”, які влаштують Вам незабутній вечір.

А вогняна середньовічна інсталяція з оживанням скульптур Пінзеля від майстрів театру Воскресіння в дворі Ратуші залишиться в Вашій пам’яті надовго.

Всі бажаючі зможуть сфотографуватися з нашими магічними світляками! Середньовічна музика, атмосфера минулого часу, рицарські бої, вогняні магічні світляки та зустріч з привидами старої Ратуші неодмінно додасть Вам хвилю позитиву та залишить приємні враження ще на довгий час.

Проведіть „Ніч у Львові” з нами. Поспішайте за квитками в театр Воскресіння вже зараз!

Ціна квитків: 

  • театралізована екскурсія підвалами Ратуші — 30 грн.,
  • підняття на вежу Ратуші-20 грн.

16 листопада перші 50 людей отримають безкоштовні квитки.

Квитки можна придбати в Львівському Академічному театрі Воскресіння за адресою: м. Львів, пл.Г.Григоренка, 5.

Довідки за тел.2616310.

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути