chrome firefox opera safari iexplorer

«Ніч у Львові» разом з Академічним театром «Воскресіння»

Дата події:16-18 листопада 2012 р.
Місце події:Львів, міська Ратуша
Більше про подію:

16, 17, 18 листопада з 20.00 гості та мешканці нашого міста матимуть чудову нагоду провести «Ніч у Львові» разом з Львівським Академічним театром Воскресіння.

У рамках акції учасники отримають унікальну можливість пройтися підвалами старої Ратуші, які досі були зачинені для простих людей.

Як ми знаємо, Ратуша декілька разів змінювалась після пожеж, але підвальні мури, які є унікальні і дуже цікаві, залишилися в незмінному стані, ще з 14ст.

Всі учасники матимуть нагоду потрапити у минуле: пройтися підвалами Ратуші, де відбуватимуться театралізовані ефекти та здійснити театралізовану екскурсію на вежу Ратуші разом з акторами Львівського Академічного театру „Воскресіння”, які влаштують Вам незабутній вечір.

А вогняна середньовічна інсталяція з оживанням скульптур Пінзеля від майстрів театру Воскресіння в дворі Ратуші залишиться в Вашій пам’яті надовго.

Всі бажаючі зможуть сфотографуватися з нашими магічними світляками! Середньовічна музика, атмосфера минулого часу, рицарські бої, вогняні магічні світляки та зустріч з привидами старої Ратуші неодмінно додасть Вам хвилю позитиву та залишить приємні враження ще на довгий час.

Проведіть „Ніч у Львові” з нами. Поспішайте за квитками в театр Воскресіння вже зараз!

Ціна квитків: 

  • театралізована екскурсія підвалами Ратуші — 30 грн.,
  • підняття на вежу Ратуші-20 грн.

16 листопада перші 50 людей отримають безкоштовні квитки.

Квитки можна придбати в Львівському Академічному театрі Воскресіння за адресою: м. Львів, пл.Г.Григоренка, 5.

Довідки за тел.2616310.

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути