chrome firefox opera safari iexplorer

Нічна передсвяткова акція "А було ж колись і таке... "

Дата події:17 травня 2014 о 21:30
Місце події:музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

18 травня — Міжнародний день музеїв.

Передсвяткового надвечір"я, 17 травня 2014 року, о 21.30 (коли вулиці Києва візьме у свої обійми вечірня темрява), Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини прийме відвідувачів в рамках проекту «А було ж колись і таке...»

Директор музею Тетяна Сосновська проведе цю авторську екскурсію з каганцями, яка з нагоди Міжнародного дня музеїв буде доповнена незвичним творчим компонентом, притаманним духу Тичині та атмосфері його дому.

Цей екскурс, традиційний для музею в осінньо-зимову пору, відбудеться в рамках акції «Ніч у музеї Павла Тичини».

Кількість учасників екскурсу — 10 осіб.

З огляду на особливий мистецький додаток до екскурсу, його вартість 17 травня 2014 року становитиме 50,00 грн.

Просимо охочих заздалегідь реєструватися та викуповувати квитки. Тел. 044-234-43-27.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі