chrome firefox opera safari iexplorer

Нічні велоперегони «Night Madness 2010»

Дата події:20-21 листопада 2010 р.
Місце події:м. Львів, Майорівський ліс. Орієнтир «АЗС WOG», вул.. Пасічна, 144
Більше про подію:

Перегони проводяться виключно для мордування учасників і на втіху організаторам.

Мова йде про здоровий спосіб життя як засіб отримання задоволення від пригод на свіжому повітрі.

Організатори забезпечують поточну реєстрацію гонщиків на трасі за допомогою системи чіпів та електронних станцій, що дозволяє отримати результати відразу після закінчення гонки.

Траса перегонів пролягає територією Винниківського лісництва і позначена на місцевості білою фарбою та кольоровою стрічкою. В місцях можливих скорочень дистанції розташовуються контрольні пункти.

Всі учасники їдуть в категорії СОЛО. Окрема категорія передбачається і для жінок, якщо їх кількість на момент реєстрації буде не менше трьох.

Реєстрація о 22:00 20 листопада 2010 року.
Старт о 23:00, виїзд на останнє коло о 04:00 21 листопада.
Фініш о 05:00 21 листопада 2010 року.

Умови участі та детальну інформацію можна прочитати на сайті www.beskyd.lviv.ua 

Джерело: Velostreet

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі