chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у перший рейс вирушать нічні швидкісні електропоїзди

30 листопада 2012 о 12:11

Враховуючи високий попит пасажирів на нічні перевезення, 30 листопада цього року у перший рейс за маршрутом Київ – Донецьк – Київ вирушать перші в Україні нічні швидкісні електропоїзди категорії  Інтерсіті+. Про це УННповідомили у прес-службі залізниці.

Вони курсуватимуть щоденно у так званому «режимі маятника», тобто вирушатимуть і прибуватимуть до кінцевої станції майже одночасно. Нічний «Український експрес» перебуватиме в дорозі удвічі менше, ніж звичайний пасажирський поїзд, який  долає відстань від Києва до Донецька за 12 – 13 год.

У перший рейс поїзд №150/149 вирушить із Києва 30 листопада о 23:38. Зупинки по станціях Полтава-Південна – о 02:43, Слов’янськ – о 05:14, Краматорськ – о 05:24, Костянтинівка – о 05:41. Прибуття до Донецька 1 грудня о 06:27.

 

З Донецька поїзд № 150/149 Донецьк – Київ вирушить 30 листопада о 23:12. Зупинки по станціях Костянтинівка – о 23:58, Краматорськ – 0:15, Слов’янськ – 0:25, Полтава-Південна – 02:50. Прибуття до Києва 1 грудня – о 05:56. Нагадаємо, що Київський метрополітен (станція Вокзальна) починає працювати на вхід з 5:45.

Із введенням нічних рейсів «Українського експреса» у розпорядженні пасажирів буде практично повний робочий день для вирішення особистих та бізнес-питань. Зворотно є можливість повернутися вечірніми швидкісними експресами Інтерсіті+, відправленням з Києва о 16:30 (прибуття до Донецька о 23:10), відправленням з Донецька о 16:50 (прибуття до Києва о 23:35).

Якщо пасажир в один день їде поїздом Інтерсіті+  туди і зворотно, йому надається знижка у розмірі 10% вартості проїзду.

Нагадаємо, що швидкісний рух в Україні було впроваджено із 27 травня 2012 року. З цього часу послугами електропоїздів «Український експрес» (Інтерсіті+) скористались близько 527 тис. осіб, із них понад 88,7 тис. осіб у 1 класі  та 438,3 тис. у 2 класі.

Розділи: Суспільство

14 серпня

Інші дати
Іван Боберський
1873–український громадський діяч, педагог. Організатор сокільсько-січового руху, автор підручників з фізичного виховання молоді. Автор назви «Пласт». Голова товариства «Сокіл-Батько» (1908–1914), член Бойової управи Українських січових стрільців.
Розгорнути
Перший Спас (Маковея, Медовий Спас)
«Дай, Господи, господарю многая літа, Многая літа — довгії дні! І жить йому довго — Спаса не гнівать, Спаса не гнівать — божих пчілок водить, Божих пчілок водить — ярий віск топить: Богу на свічку, господарю на щастя, Дому його на приріст, Малим діточкам на втіху!» (Народний заспів на Медовий Спас пасічникам)
Розгорнути
Народився Андрій Покровський
(1862, м.Петербург, Росія – 1944)український військовий діяч, адмірал, головний командир портів Чорного та Азовського морів, Міністр морських справ Української держави.
Розгорнути