chrome firefox opera safari iexplorer

Новорічний гала-концерт «Іспанська ніч»

Дата події:27 грудня 2011
Місце події:Київ, Національна опера України
Більше про подію:

У Національній опері України, 27 грудня 2011р., відбудеться концерт найпопулярніших іспанських пісень, дуетів, арій і симфонічних творів під назвою «Іспанська ніч».

Концерт складатиметься з двох відділень. Учасники – відомі іспанські виконавці: Етері Ламоріс (Eteri Lamoris) – сопрано, Гійєрмо Контрерас (Guillermo  Contreras) – тенор, Серхіо Ескобар (Sergio Escobar) – баритон. Диригент-Герман Макаренко.

Етері Ламоріс – почала свою творчу кар’єру в театрі Ла Скала в оперних виставах великого режисера Франко Дзефіреллі, який неодноразово запрошував її у свої постановки. Музичні критики назвали Ламоріс «Віолеттою ХХІ сторіччя» в опері «Травіата». Вона стала лауреатом дев’яти міжнародних конкурсів, сім разів отримувала Перші премії. Гастролює по всьому світу, починаючи – від Штатс – опери у Відні і до Карнегі – Холлу і Нью-Йорку.

Серхіо Ескобар – відомий іспанський тенор народився у місті Толедо. Незважаючи на його молодий вік має велику популярність в Іспанії. Блискуче дебютував у партії Неморино в опері «Еликсир кохання, у найпрестижнішому Королівському театрі(Мадрід). Виступав на сценах багатьох оперних театрів Іспанії.

Гійермо Контрерас – іспанський баритон. Народився в найекзотичнішій частині Іспанії – в Андалусії. Гійєрмо завоював 12 премій на міжнародних конкурсів, має контракт із компанією «Дойч Граммофон» та співав у кращих театрах і залах Іспанії. Багато гастролює світом. У Києві виступав у проекті «Зірки Ла Скала». Він один з не багатьох співаків, який наважився змінити свій голос – тенора на баритон. Зараз із  успіхом гастролює в Європі саме як баритон.

Герман Макаренко – диригент національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, головний диригент і художній керівник оркестру «Київ – классік», заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних конкурсів, доктор філософських наук і професор Національної музичної академії  України імені Петра Чайковського.

Герман Макаренко закінчив Київську консерваторію ім... Чайковського, пізніше аспірантуру, а потім аспірантуру  і докторантуру Національної музичної академії України.

У концерті також беруть участь відомі українські виконавці, сопраноОльга Слєпнєва та гітарист Євген Седько.

Джерело: УНІАН

21 червня

Інші дати
Народився Юрій Кондратюк
(1897, м.Полтава  - 1941 або 1942) – український вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів. Автор так званої «траси Кондратюка», якою літали на Місяць космічні кораблі «Аполлон».  
«Коли березневого світанку 1968 року я схвильовано слідкував на мисі Кеннеді за стартом ракети, що повинна була понести корабель „Аполлон-9“ у напрямку до Місяця, я думав про українця Юрія Кондратюка, котрий розрахував цю трасу, по якій повинні були летіти троє наших астронавтів». (Джон Хуболт, інженер НАСА, один з авторів проекту «Аполлон».)
Розгорнути
Народився Микола Закревський
(1805, м.Київ – 1871) - український історик, етнограф, художник, мовознавець і письменник. Автор фундаментальних праць «Нарис історії міста Києва», «Літопис і опис міста Києва».  
Розгорнути