chrome firefox opera safari iexplorer

Новорічний гала-концерт «Іспанська ніч»

Дата події:27 грудня 2011
Місце події:Київ, Національна опера України
Більше про подію:

У Національній опері України, 27 грудня 2011р., відбудеться концерт найпопулярніших іспанських пісень, дуетів, арій і симфонічних творів під назвою «Іспанська ніч».

Концерт складатиметься з двох відділень. Учасники – відомі іспанські виконавці: Етері Ламоріс (Eteri Lamoris) – сопрано, Гійєрмо Контрерас (Guillermo  Contreras) – тенор, Серхіо Ескобар (Sergio Escobar) – баритон. Диригент-Герман Макаренко.

Етері Ламоріс – почала свою творчу кар’єру в театрі Ла Скала в оперних виставах великого режисера Франко Дзефіреллі, який неодноразово запрошував її у свої постановки. Музичні критики назвали Ламоріс «Віолеттою ХХІ сторіччя» в опері «Травіата». Вона стала лауреатом дев’яти міжнародних конкурсів, сім разів отримувала Перші премії. Гастролює по всьому світу, починаючи – від Штатс – опери у Відні і до Карнегі – Холлу і Нью-Йорку.

Серхіо Ескобар – відомий іспанський тенор народився у місті Толедо. Незважаючи на його молодий вік має велику популярність в Іспанії. Блискуче дебютував у партії Неморино в опері «Еликсир кохання, у найпрестижнішому Королівському театрі(Мадрід). Виступав на сценах багатьох оперних театрів Іспанії.

Гійермо Контрерас – іспанський баритон. Народився в найекзотичнішій частині Іспанії – в Андалусії. Гійєрмо завоював 12 премій на міжнародних конкурсів, має контракт із компанією «Дойч Граммофон» та співав у кращих театрах і залах Іспанії. Багато гастролює світом. У Києві виступав у проекті «Зірки Ла Скала». Він один з не багатьох співаків, який наважився змінити свій голос – тенора на баритон. Зараз із  успіхом гастролює в Європі саме як баритон.

Герман Макаренко – диригент національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, головний диригент і художній керівник оркестру «Київ – классік», заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних конкурсів, доктор філософських наук і професор Національної музичної академії  України імені Петра Чайковського.

Герман Макаренко закінчив Київську консерваторію ім... Чайковського, пізніше аспірантуру, а потім аспірантуру  і докторантуру Національної музичної академії України.

У концерті також беруть участь відомі українські виконавці, сопраноОльга Слєпнєва та гітарист Євген Седько.

Джерело: УНІАН

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі