chrome firefox opera safari iexplorer

Обговорення документального фільму «Наш Шевченко», Харків

Дата події:01 березня 2011 о 18:30
Місце події:Харків, Книгарня “Є” (вул. Сумська, 3).
Більше про подію:

Напередодні дня народження Тараса Григоровича Шевченка транслюватиметься фільм з таємницями життя великого українського письменника.

Обговорюватимуться цікаві факти біографії, слад-шоу з фотографіями пам’ятників.

Загалом в Україні та світі Тарасу Григоровичу встановлено 1100 пам’ятників, це найбільша кількість монументів встановлена одній людині, якщо не враховувати вождів тоталітарного режиму.

Вхід вільний.

Джерело: Книгарня Є

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути