chrome firefox opera safari iexplorer

Перша Національна виставка мисливських трофеїв

Дата події:04 липня 2011 о 10:00
Місце події:Харків, приміщення Харківської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок (метро «Холодна гора», вул. Цюрупи, 27)
Більше про подію:

Відкриття виставки відбудеться 4 липня о 10.00 у приміщенні Харківської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок (метро «Холодна гора», вул. Цюрупи, 27)

Захід проводиться до 90-річчя Українського товариства мисливців і риболок та 20-річчя Незалежності України.

В рамках святкування ювілею відбудуться, майстер-класи: «Ветеринарно-санітарна експертиза мисливської продукції», «Методика вимірювань мисливських трофеїв», «Мисливське ранчо — шлях створення елітних груп тварин з високими трофейними якостями», а також багато інших.

Джерело: УНІАН

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі