chrome firefox opera safari iexplorer

«Поліфонія душ сімейного квартету»: творчість родини Лашко

Дата події:17 січня – 04 лютого 2014 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів) № тел.: (044) 425-12-64
Більше про подію:

Родина Володимира, Наталії, Іллі та Людмили Лашко – унікальна. Цей родинно-творчий союз прославився далеко за межами своєї маленької Батьківщини – міста Кам’янець-Подільський. Ще з самого дитинства вони присвятили своє життя мистецтву. 

І доля надала їм можливість творити українську культуру разом, поєднавши серця ще в університетські роки. Відтак, сьогодні Наталя Семенівна є членом Спілки майстрів народного мистецтва України, а Володимир Ількович — заслужений майстер народної творчості України.

Їх діти Ілля та Людмила – митці нового покоління, впізнавані, зі своїм унікальним стилем, із великою творчою наснагою, з власною концепцією художнього мислення і творчим обличчям.

Виставка «Поліфонія душ сімейного квартету» отримала свою назву невипадково. Це – цілковите віддзеркалення тієї творчо-родинної гармонії, яка панує в сім’ї Лашко.

На виставці будуть представлені роботи, виконані в техніках:

— олійний, акварельний та акриловий живопис;
— вишивка гладдю;
— вишивка соломкою;
— квілт;
— витинанки.

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Час роботи виставкового центру: Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00 Нд. – вихідний

 

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі