chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація книжки Ірен Роздобудько та диску Ігоря Жука

Дата події:12 квітня 2011 о 18:00
Місце події:Київ, книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота»)
Більше про подію:

Нова книжка Ірен Роздобудько «Мандрівки без сенсу і моралі» продовжує серію «Мандри» видавництва «Нора-Друк», в якій вже виходили оповіді Максима Кідрука та Лесі Ворониної. Відома письменниця в своїй новій книзі переконує нас, що «світ малий», та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності.

Саме це є найпривабливішим у мандрах – перестрибувати часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння...

Автор понад трьохсот пісень, кіносценарист, художник та фізик Ігор Жук зібрав разом 24 своїх пісні на новому диску, назву якому дала пісня-лауреат конкурсу «Коронація слова» 2010 року в номінації «Пісенна лірика про кохання».

На презентацію запрошені також письменники Леся Воронина, Лариса Денисенко, Максим Кідрук, Міла Іванцова, головний редактор журналу «Мандри» Леся Москаленко, натхненниця конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш та директор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова.

Вхід вільний.