chrome firefox opera safari iexplorer

Ірен Роздобудько презентувала новий роман про журналістку

22 лютого 2012 о 12:10

У центрі розповіді – історія, здавалося б, успішної журналістки, яка вирішує повернутися у минуле, аби виправити помилки молодості та змінити на краще аж декілька доль.

“Ми часто не помічаємо цих слів, а вони бувають дуже програмними в нашому житті. І я почала фантазувати на цю тему, це цікаво. Кожен зараз може сісти і подумати “а якби сьогодні зранку хтось подзвонив, чи не подзвонив”, “куди б я пішла, якби”. Це ціла шахова партія, яку я спробувала зіграти у цій книзі”, — каже письменниця Ірен Роздобудько.

Сама авторка каже, – писала натхненно, щоб їй самій було цікаво читати. Щоправда, зізнається, особистої біографії у романі немає, але він наповнений безліччю приємних серцю дрібниць.

Зокрема, на сторінках — стара хрущовка, де вона провела юність та пісні улюбленого Висоцького. Перший наклад книги склав 6 тисяч примірників.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути